Týždenný program diania v ihrysku

Predajne ihryska sú konečne opäť otvorené pre každého. Aktuálne ostávajú opatrenia o respirátoroch a obmedzení počtu ľudí v predajni (a aj tie sa pravdepodobne čoskoro upravia). Ak by to ale ktokoľvek preferoval, radi poslúžime aj cez okienko predajne.

Herne ihryska sú považované za hromadné podujatia, fungujú v režime OP. Na aktuálne dianie reagujeme a budeme informovať o prípadných zmenách. Pripomíname, že deti do 12 rokov sa pokladajú za očkované (pre plnenie opatrení) a teda do herne vstupovať smú kedykoľvek a sú vítané.

Život ihryska (z predajne vysielame zatiaľ na Facebook stránke ihryska):

  pondelok utorok streda štvrtok piatok sobota
z predajne ihryska   18:00 poradňa naživo   18:00 poradňa naživo   11:00 stream - novinky
herne ihryska 17:00 - 19:00
pokémonská škola v Ihrysku Banská Bystrica
14:00 - 17:00
pokémonská škola

17:30 MtG Modern
15:00 - 18:00
pokémonská škola
16:00 turnaj Pokémon

18:30 herný klub Alea Istropolitana
17:30 MtG Booster Draft 9:00 YuGiOh (nepravidelne)
extra podujatia informácie dodáme vždy podľa aktuálnej situácie


Samozrejmosťou pre predajne a herne sú aktuálne všeobecné opatrenia - povinnosť respirátorov, z našej strany vetranie a ošetrovanie dotykových plôch. Nateraz kapacitné obmedzenie herne na 40 ľudí.

Poradne naživo sú cestou ako priblížiť zážitok z nákupu v našej predajni aj tým, ktorí do nej nemajú ako zájsť. Peťo, Lenka, či iný ihryskáč sa na facebookovom živom vysielaní venuje všetkým, ktorí do komentárov píšu svoje požiadavky - popisujú, pre koho hľadajú hru. A dostane sa im rady (a väčšinou aj ukážok). Zároveň je toto radenie všeobecnou inšpiráciou pre ostatných pozerajúcich :)

Stream - novinky je našim tradičným predobedným sobotňajším vysielaním. Predstavujeme v ňom herné novinky predošlého týždňa, oznamujeme zaujímavosti, akcie, súťaže či podujatia a venujeme sa rôznym hravým témam.

Pokémonská škola je cestou ako priblížiť túto peknú zberateľskú kartovú hru deťom a ich rodičom tak, aby sa ju aj zahrali a neostali iba pri zbieraní kartičiek. Hosťom sa venujú skúsení "profesori" Pokémonov, najčastejšie naši Matej a Miška.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje