Undaunted: Normandy
Jún 1944 - Počas vylodenia v Normandii spojenci zvíťazili. Teraz ale je čas viesť vojsko hlbšie do vnútrozemia Francúzska a zahnať Nemcov do úzadia. Budete čeliť neprestajnému odporu, streľbe z guľometov a bombardovaniu. Správny veliteľ však dokáže zvrátiť každú situáciu vo svoj prospech. Undaunted: Normandy je kartová hra s deck building mechanizmom, v ktorej hráči hrajú na strane amerického alebo nemeckého vojska počas bojov v 2. svetovej vojne. Karty vám pomôžu zahnať nepriateľa, posilniť svoje stavy a udržať kontrolu nad svojim vojskom na bojisku. Silné vodcovstvo môže obrátiť boj na vašu stranu a ľahkovážne rozhodnutia zasa môžu mať katastrofálne následky.  Hra obsahuje 12 samostatných scenárov aj kampaňový mód. Predstavuje veľmi vydarenú kombináciu deck-buildingu a wargame hry, kde musíte takticky manévrovať so svojimi jednotkami na mape. Každá karta vašich jednotiek obsahuje niekoľko možných akcií, takže ak aj hráte vo svojom kole iba tri karty, máte mnoho možností, čo s nimi urobiť. Keď utrpíte straty, znamená to, že prídete o karty vo svojom balíčku, preto je treba starostlivo plánovať svoje kroky.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Jún 1944 - Počas vylodenia v Normandii spojenci zvíťazili. Teraz ale je čas viesť vojsko hlbšie do vnútrozemia Francúzska a zahnať Nemcov do úzadia. Budete čeliť neprestajnému odporu, streľbe z guľometov a bombardovaniu. Správny veliteľ však dokáže zvrátiť každú situáciu vo svoj prospech.

Undaunted: Normandy je kartová hra s deck building mechanizmom, v ktorej hráči hrajú na strane amerického alebo nemeckého vojska počas bojov v 2. svetovej vojne. Karty vám pomôžu zahnať nepriateľa, posilniť svoje stavy a udržať kontrolu nad svojim vojskom na bojisku. Silné vodcovstvo môže obrátiť boj na vašu stranu a ľahkovážne rozhodnutia zasa môžu mať katastrofálne následky. 

Hra obsahuje 12 samostatných scenárov aj kampaňový mód. Predstavuje veľmi vydarenú kombináciu deck-buildingu a wargame hry, kde musíte takticky manévrovať so svojimi jednotkami na mape. Každá karta vašich jednotiek obsahuje niekoľko možných akcií, takže ak aj hráte vo svojom kole iba tri karty, máte mnoho možností, čo s nimi urobiť. Keď utrpíte straty, znamená to, že prídete o karty vo svojom balíčku, preto je treba starostlivo plánovať svoje kroky.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Trevor Benjamin, David Thompson (I)
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje