Undaunted: Stalingrad
Stalingrad, 1942. Na tomto kľúčovom bojisku vás čaká vyčerpávajúcí konflikt. Len vďaka statočnosti a dôvtipu sa môžete zmocniť tohto dôležitého bojiska východnej fronty a zmeniť tak beh dejín, aa to napriek guľkám svištiacim okolo hlavy a bombám trhajúcim mesto na kusy.  Na vašich ramenách spočíva ťažké bremeno. Každá strata utrpená v boji oslabí vaše sily, každý výbuch bomby a každý granát, približuje zem, za ktorú bojujete, k totálnej skaze. Každý centimeter, ktorý nepriateľ získa vás přibližuje ku porážke. V priebehu až pätnástich rozvetvených scenárov rozhodnete o osude Stalingradu a možno aj o  samotnej vojne.  Undaunted: Stalingrad je monumentálna samostatná kampaňová hra s rozvetveným príbehom, kde ovládate jednotky na úrovni čaty. Rozširuje rozsah a náročnosť hier z tejto série nad rámec všetkého, čo tu bolo predtým. Vďaka viac ako 300 unikátnym ilustráciám Rolanda MacDonalda a 150 sugestívnym briefingom ku misiám, ktoré napísal uznávaný autor Robbie MacNiven, sa ponoríte do tejto kampane v samom centre vojny.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
88,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Stalingrad, 1942. Na tomto kľúčovom bojisku vás čaká vyčerpávajúcí konflikt. Len vďaka statočnosti a dôvtipu sa môžete zmocniť tohto dôležitého bojiska východnej fronty a zmeniť tak beh dejín, aa to napriek guľkám svištiacim okolo hlavy a bombám trhajúcim mesto na kusy. 

Na vašich ramenách spočíva ťažké bremeno. Každá strata utrpená v boji oslabí vaše sily, každý výbuch bomby a každý granát, približuje zem, za ktorú bojujete, k totálnej skaze. Každý centimeter, ktorý nepriateľ získa vás přibližuje ku porážke. V priebehu až pätnástich rozvetvených scenárov rozhodnete o osude Stalingradu a možno aj o  samotnej vojne. 

Undaunted: Stalingrad je monumentálna samostatná kampaňová hra s rozvetveným príbehom, kde ovládate jednotky na úrovni čaty. Rozširuje rozsah a náročnosť hier z tejto série nad rámec všetkého, čo tu bolo predtým. Vďaka viac ako 300 unikátnym ilustráciám Rolanda MacDonalda a 150 sugestívnym briefingom ku misiám, ktoré napísal uznávaný autor Robbie MacNiven, sa ponoríte do tejto kampane v samom centre vojny.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Trevor Benjamin, David Thompson
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje