Unikato
Hra sa skladá zo súboru 81 dielikov. Každý z nich má unikátnu kombináciu štyroch vlastností: tvar symbolu, farba symbolu, veľkosť symbolu a farba pozadia. Každý hráč začíná v zásobníku s 10 dielikmi. Vo svojom ťahu môže hráč buď vymeniť jeden zo svojich dielikov, alebo zahrať sekvenciu dielikov zo zásobníka na hraciu plochu. Potom si vždy doberie jeden nový dielik. Cieľom je postupne priložiť všetky dieliky na hraciu plochu. Unikato je zaujímavá abstraktná hra vzdialene podobná hre Set! (nakoniec s týmito dielikmi sa dá  zahrať aj Set!), ktorá precvičí vašu geometrickú a logickú vnímavosť.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
13,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra sa skladá zo súboru 81 dielikov. Každý z nich má unikátnu kombináciu štyroch vlastností: tvar symbolu, farba symbolu, veľkosť symbolu a farba pozadia. Každý hráč začíná v zásobníku s 10 dielikmi. Vo svojom ťahu môže hráč buď vymeniť jeden zo svojich dielikov, alebo zahrať sekvenciu dielikov zo zásobníka na hraciu plochu. Potom si vždy doberie jeden nový dielik. Cieľom je postupne priložiť všetky dieliky na hraciu plochu.

Unikato je zaujímavá abstraktná hra vzdialene podobná hre Set! (nakoniec s týmito dielikmi sa dá  zahrať aj Set!), ktorá precvičí vašu geometrickú a logickú vnímavosť.

Obsah hry:

81 dielikov

pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Autor:
Richard Polle, Bernhard Weber
Rok vydania:
2009
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje