Útěk z vězení
Ste väzni, ktorí si majú odpykať vo väzení Blackgate svoj doživotný trest. Nikto z vás tu ale nechce tráviť zvyšok svojho života. Máte plán: vykopať si tunel na slobodu! Po prvom úteku ale určite zvýšia ochranu. Potom už nikto neujde. Preto musíte byť prvý, komu sa podarí dostať sa von. Budete na to potrebovať nástroje, ktoré môžete buď vyrobiť, kúpiť  alebo získať od ostatných pomocou vyhrážok. Nástroje budete musieť preniesť do svojej cely, odkiaľ môžete začať kopať tunel.  Útěk z vězení je rychlá strategická hra, v ktorej je vašou úlohou vykopať tunel z väzenia skôr než sa to podarí ostatným hráčom. Aby ste mali čím kopať, musíte si vyrobiť nástroje, vymeniť ich za cigarety, alebo donútiť ostatných spoluväzňov, aby vám dali tie svoje.  Hra obsahuje mini rozšírenie Michel(le) z Kickstarterovej kampane.
Odporúčaný vek:
16 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
33,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ste väzni, ktorí si majú odpykať vo väzení Blackgate svoj doživotný trest. Nikto z vás tu ale nechce tráviť zvyšok svojho života. Máte plán: vykopať si tunel na slobodu! Po prvom úteku ale určite zvýšia ochranu. Potom už nikto neujde. Preto musíte byť prvý, komu sa podarí dostať sa von. Budete na to potrebovať nástroje, ktoré môžete buď vyrobiť, kúpiť  alebo získať od ostatných pomocou vyhrážok. Nástroje budete musieť preniesť do svojej cely, odkiaľ môžete začať kopať tunel. 

Útěk z vězení je rychlá strategická hra, v ktorej je vašou úlohou vykopať tunel z väzenia skôr než sa to podarí ostatným hráčom. Aby ste mali čím kopať, musíte si vyrobiť nástroje, vymeniť ich za cigarety, alebo donútiť ostatných spoluväzňov, aby vám dali tie svoje. 

Hra obsahuje mini rozšírenie Michel(le) z Kickstarterovej kampane.

Obsah hry:

1 obojstranný herný plán, 12 figúrok väzňov, 6 obojstranných kariet väzňov, 180 kariet, 55 žetónov cigariet, 6 žetónov nakládačky, 1 kocka, pravidlá

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
16+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje