V kocke! - Christmas EN (Brainbox Christmas)
V kocke! - Christmas EN (Brainbox Christmas) je ďalšia hra zo sady V kocke!. Táto vianočná hra spestrí deťom čakanie na Vianoce. Každý deň od začiatku decembra odhalíte jednu kartičku. Nie je to len hra, je to aj ozdoba a adventný kalendár. Keď kartičku poriadne preskúmate a odohráte podľa známych pravidiel, zaveste ju ako ozdobu pomocou jedného z kolíčkov priložených v balení. Sada V kocke! je desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Vašim cieľom bude za 10 minút nazbierať čo najviac kariet týkajúcich sa Vianoc. Ako na to? Vytiahnete si 1 kartu a pozeráte sa na ňu cca 10 sekúnd (než sa presypú presýpacie hodiny) a potom si ju vezme  váš súper. Vy hodíte kockou a podľa toho, aké na nej padne číslo, vám protihráč prečíta otázku.
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
10-15 min.
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Jazyk hry:
10,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V kocke! - Christmas EN (Brainbox Christmas) je ďalšia hra zo sady V kocke!. Táto vianočná hra spestrí deťom čakanie na Vianoce. Každý deň od začiatku decembra odhalíte jednu kartičku. Nie je to len hra, je to aj ozdoba a adventný kalendár. Keď kartičku poriadne preskúmate a odohráte podľa známych pravidiel, zaveste ju ako ozdobu pomocou jedného z kolíčkov priložených v balení.

Sada V kocke! je desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd?

Vašim cieľom bude za 10 minút nazbierať čo najviac kariet týkajúcich sa Vianoc.

Ako na to? Vytiahnete si 1 kartu a pozeráte sa na ňu cca 10 sekúnd (než sa presypú presýpacie hodiny) a potom si ju vezme  váš súper. Vy hodíte kockou a podľa toho, aké na nej padne číslo, vám protihráč prečíta otázku.

Parametre:
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Dĺžka hry:
10-15 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje