Věčná zima: Paleoindiáni KOMPLET
Očakávame 05/2022! S hrou Věčná zima sa vydáte do doby 10 000 rokov pred naším letopočtom a ujmete sa kočovných kmeňov, ktoré tvorili americkú históriu. Od lovcov a zberačov až po prekvitajúce kmeňové spoločenstvo. Čaká vás osídľovanie území, skúmanie nových objavov, štvanie zveri a budovanie megalitických stvieb, ktoré prežijú celé storočia.  Věčná zima je strategická hra, ktorá spája worker placement a deck building jedinečným spôsobom. V každom kole platíte zdrojmi a kartami za činnosť, ktorú musia splniť jednotlivý členovia vášho kmeňa. Vaši ľudia vám poskytnú šikovné ruky a karty kultúry majú rôzne efekty. Karty je možné si ponechať a využiť ich vo fáze zatmenia, kedy sa ich efekty odhalia a rozhodnú o novom poradí hráčov a taktiež spustia ďalšie akcie. Karty majú v hre viacero použití, čaká vás aj boj o územie, ukladanie dielikov a zbieranie sád. Vyhrať je možné viacerými spôsobmi, hra končí po štyroch kolách a zvíťazí kmeň s najvyšším počtom víťazných bodov.  Věčná zima: Paleoindiáni KOMPLET je základná hra, ktorá obsahuje aj 4 rozšírenia: - rozšíenie Předci- minirozšírenie Aurora Borealis- minirozšírenie Psí Společníci- minirozšírenie Posvátná půda
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
50-90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
85,99 €
Predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Predobjednávka
Predajňa BB: Predobjednávka
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Očakávame 05/2022!

S hrou Věčná zima sa vydáte do doby 10 000 rokov pred naším letopočtom a ujmete sa kočovných kmeňov, ktoré tvorili americkú históriu. Od lovcov a zberačov až po prekvitajúce kmeňové spoločenstvo. Čaká vás osídľovanie území, skúmanie nových objavov, štvanie zveri a budovanie megalitických stvieb, ktoré prežijú celé storočia. 

Věčná zima je strategická hra, ktorá spája worker placement a deck building jedinečným spôsobom. V každom kole platíte zdrojmi a kartami za činnosť, ktorú musia splniť jednotlivý členovia vášho kmeňa. Vaši ľudia vám poskytnú šikovné ruky a karty kultúry majú rôzne efekty. Karty je možné si ponechať a využiť ich vo fáze zatmenia, kedy sa ich efekty odhalia a rozhodnú o novom poradí hráčov a taktiež spustia ďalšie akcie. Karty majú v hre viacero použití, čaká vás aj boj o územie, ukladanie dielikov a zbieranie sád. Vyhrať je možné viacerými spôsobmi, hra končí po štyroch kolách a zvíťazí kmeň s najvyšším počtom víťazných bodov. 

Věčná zima: Paleoindiáni KOMPLET je základná hra, ktorá obsahuje aj 4 rozšírenia:

- rozšíenie Předci
- minirozšírenie Aurora Borealis
- minirozšírenie Psí Společníci
- minirozšírenie Posvátná půda

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
50-90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Stan Kordonskiy
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje