Velryby ničí svět - Karetní hra
Staňte sa veľrybím generálom a postavte tú najsilnejšiu armádu, ktorá zničí svet. Majte sa však na pozore pred zákerným ľudským špiónom.  Velryby ničí svět je rýchla blafovacia kartová hra pre tých, ktorí sa neboja vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Už dosť igelitiek, je čas pomstiť sa! Na kartách sú krásne ilustrácie, ktoré zachytávajú hrdinské činy veľrýb - veľryby levitujúce nad mestami alebo veľryby, ktoré nebojácne riadia motorky. Nechýba ani humor, ani napätie. Nikdy neviete, ktorý z hráčov je zákerný ľudský špión a chystá na vás nejakú zradu. Ako veľryba ale musíte dávať pozor aj na ostatné veľryby. Generálom môže byť len jeden, takže každopádne vás čaká nečistá hra. Hra obsahuje aj rozšírenie s Delfínmi Ninja a štyrmi ďalšími postavami, ktoré zásadne menia priebeh hry. S týmito kartami by mali hrať len skúsení hráči. Hra obsahuje kooperatívny aj kompetitívny variant.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
11,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Staňte sa veľrybím generálom a postavte tú najsilnejšiu armádu, ktorá zničí svet. Majte sa však na pozore pred zákerným ľudským špiónom. 

Velryby ničí svět je rýchla blafovacia kartová hra pre tých, ktorí sa neboja vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Už dosť igelitiek, je čas pomstiť sa!

Na kartách sú krásne ilustrácie, ktoré zachytávajú hrdinské činy veľrýb - veľryby levitujúce nad mestami alebo veľryby, ktoré nebojácne riadia motorky. Nechýba ani humor, ani napätie. Nikdy neviete, ktorý z hráčov je zákerný ľudský špión a chystá na vás nejakú zradu. Ako veľryba ale musíte dávať pozor aj na ostatné veľryby. Generálom môže byť len jeden, takže každopádne vás čaká nečistá hra.

Hra obsahuje aj rozšírenie s Delfínmi Ninja a štyrmi ďalšími postavami, ktoré zásadne menia priebeh hry. S týmito kartami by mali hrať len skúsení hráči.

Hra obsahuje kooperatívny aj kompetitívny variant.

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Petr Vojtěch, Jindřich Pavlásek
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje