Victorian Masterminds
Sherlock Holmes je mŕtvy! A tak, keď je najväčší z detektívov preč z cesty, môžu sa tie najzločinnejšie mozgy vrhnúť na populáciu a skúsiť ovládnuť svet. Plány na monštrózne zariadenia k tomu slúžiace sú hotové. Ostáva zohnať ešte posledné diely. V hre Victorian Masterminds budete ako ničomný zloduch posielať svojich kumpánov po celej Európe, budete využívať ich schopnosti, zbierať súčiastky na svoje zariadenia, ničiť známe budovy, unášať vedcov a plniť svoje plány a pokúšať sa prekaziť plány konkurencie, teda ostatných hráčov. No v stopách vašej deštrukcie pôjde Tajná Služba. Budte prvý, kto zostrojí svoj unikátny stroj a ovládnite svet!  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
49,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Sherlock Holmes je mŕtvy! A tak, keď je najväčší z detektívov preč z cesty, môžu sa tie najzločinnejšie mozgy vrhnúť na populáciu a skúsiť ovládnuť svet. Plány na monštrózne zariadenia k tomu slúžiace sú hotové. Ostáva zohnať ešte posledné diely.

V hre Victorian Masterminds budete ako ničomný zloduch posielať svojich kumpánov po celej Európe, budete využívať ich schopnosti, zbierať súčiastky na svoje zariadenia, ničiť známe budovy, unášať vedcov a plniť svoje plány a pokúšať sa prekaziť plány konkurencie, teda ostatných hráčov. No v stopách vašej deštrukcie pôjde Tajná Služba. Budte prvý, kto zostrojí svoj unikátny stroj a ovládnite svet!

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Antoine Bauza, Eric M. Lang
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje