Výbušní Mimoni
Výbušní Mimoni sú kartová hra, ktorá vznikla upravením mechanizmov z pôvodnej hry Výbušné koťátka, a to do prostredia mimoňov.  Keď hodíte do mixéru polku banánu, Mimoňov a jednu z najobľúbenejších kartových párty hier Výbušná koťátka (Exploding Kittens) dostanete hru Výbušní Mimoni. Takže cieľ ostáva ten istý - zotrvať v hre čo najdlhšie a nevybuchnúť. No tentokrát vás hrou budú sprevádzať namiesto mačiek obľúbené žlté postavičky - Mimoni. Oproti pôvodným Výbušným koťátkam pribudli klonovacie karty.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Výbušní Mimoni sú kartová hra, ktorá vznikla upravením mechanizmov z pôvodnej hry Výbušné koťátka, a to do prostredia mimoňov. 

Keď hodíte do mixéru polku banánu, Mimoňov a jednu z najobľúbenejších kartových párty hier Výbušná koťátka (Exploding Kittens) dostanete hru Výbušní Mimoni. Takže cieľ ostáva ten istý - zotrvať v hre čo najdlhšie a nevybuchnúť. No tentokrát vás hrou budú sprevádzať namiesto mačiek obľúbené žlté postavičky - Mimoni. Oproti pôvodným Výbušným koťátkam pribudli klonovacie karty.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje