For the Girls™
Hra For the Girls je presne to, čo hľadáte na dámsku jazdu, rozlúčku so slobodou, prespávačku, či posedenie pri čaši ušľachtilého moku. Alebo je to aspoň jedna z možností! Ide o naozaj nenáročnú, ale prudko zábavnú hru pre 3 až 20 hráčok, pri ktorej sa o sebe možno dozviete niečo nové alebo v ceste za víťazstvom opustíte svoju komfortnú zónu a ešte sa na tom zasmejete. Pravidlá sú jednoduché. Hoďte kockou. Farba na kocke určuje hráčku, ktorá otočí vrchnú kartu svojho balíčka a postupuje podľa pokynov na karte. Ako dobre sa navzájom poznáte? Trúfnete si na niečo, čo by ste inak nikdy neurobili? A poznáte vôbec piesne od Beyoncé? Hra For the Girls je mládeži neprístupná a naozaj nie je určená mladším hráčom.
Odporúčaný vek:
17 rokov
Dĺžka hry:
30-90 min.
Počet hráčov:
3-20 hráčov
Jazyk hry:
23,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra For the Girls je presne to, čo hľadáte na dámsku jazdu, rozlúčku so slobodou, prespávačku, či posedenie pri čaši ušľachtilého moku. Alebo je to aspoň jedna z možností! Ide o naozaj nenáročnú, ale prudko zábavnú hru pre 3 až 20 hráčok, pri ktorej sa o sebe možno dozviete niečo nové alebo v ceste za víťazstvom opustíte svoju komfortnú zónu a ešte sa na tom zasmejete.

Pravidlá sú jednoduché. Hoďte kockou. Farba na kocke určuje hráčku, ktorá otočí vrchnú kartu svojho balíčka a postupuje podľa pokynov na karte. Ako dobre sa navzájom poznáte? Trúfnete si na niečo, čo by ste inak nikdy neurobili? A poznáte vôbec piesne od Beyoncé?

Hra For the Girls je mládeži neprístupná a naozaj nie je určená mladším hráčom.

Obsah hry:

500 kariet
1 kocka

Parametre:
Počet hráčov:
3-20 hráčov
Dĺžka hry:
30-90 min.
Odporúčaný vek:
17+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
skladom posledné kusy
20,99 €
skladom posledné kusy
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje