I Would Destroy the Ring
I Would Destroy the Ring je rozšírením veľmi jednoduchej zábavnej hry I Would Kill Hitler. Hráčom prináša nový balík plný nerdských a geekovských tém! Od vesmírnych odyseí až po dlhé prechádzky magickými krajinami, tento balíček vám prináša 200 exkluzívnych kariet, ktoré nikde inde nenájdete! Rozšírenie je hrateľné aj ako samostatná hra, na jeho odohranie je však rovnako ako v prípade základu potrebná angličtina, preto v nej uvádzame následný bližší popis. Ethical dilemmas and Sci-fi scenarios. YOU’LL HAVE TO TALK YOUR WAY OUT OF IT ALL! “I Would Destroy the Ring” is the Sci-fi / Fantasy expansion pack for "I Would Kill Hitler" complete with cards forged in the fiery depths of a distant land. You’ll answer weird, wild, and wonky “What Would YOU Do?” hypothetical questions. You’ll use cards in their hands to add a pinch of HILARITY to your story. -Mainstream appeal: Light, approachable party card game with storytelling and improvisation mechanisms-Can be played with the original game or as a STANDALONE GAME-New Yearly Expansions-Made out of spite
Odporúčaný vek:
17 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
15,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

I Would Destroy the Ring je rozšírením veľmi jednoduchej zábavnej hry I Would Kill Hitler. Hráčom prináša nový balík plný nerdských a geekovských tém! Od vesmírnych odyseí až po dlhé prechádzky magickými krajinami, tento balíček vám prináša 200 exkluzívnych kariet, ktoré nikde inde nenájdete!

Rozšírenie je hrateľné aj ako samostatná hra, na jeho odohranie je však rovnako ako v prípade základu potrebná angličtina, preto v nej uvádzame následný bližší popis.

Ethical dilemmas and Sci-fi scenarios. YOU’LL HAVE TO TALK YOUR WAY OUT OF IT ALL!

“I Would Destroy the Ring” is the Sci-fi / Fantasy expansion pack for "I Would Kill Hitler" complete with cards forged in the fiery depths of a distant land. You’ll answer weird, wild, and wonky “What Would YOU Do?” hypothetical questions. You’ll use cards in their hands to add a pinch of HILARITY to your story.

-Mainstream appeal: Light, approachable party card game with storytelling and improvisation mechanisms
-Can be played with the original game or as a STANDALONE GAME
-New Yearly Expansions
-Made out of spite

Obsah hry:

45 "Hypotetical" kariet

155 "Plot" kariet

Parametre:
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
17+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje