Truth Or Drink
Druhé a poriadne orosené vydanie napínavej párty hry Truth or Drink, v ktorej o sebe a iných zistíte možno viac, ako by ste si želali! Hra obsahuje dobre namiešaný koktejl 410 intenzívne osobných otázok, rozdelených podľa ingrediencií do 4 rôznych úrovní kruhov osobnej intimity! Podľa tradičnej barovej hantýrky sú aj tieto kategórie pomenované: Happy Hour: Spoznajte lepšie svojich známych. On the Rocks: Buďte osobnejší a doprajte si jemnejšie destiláty, určené pre podávanie medzi dobrými priateľmi. Last Call: Ozajstné lahôdky, venované najbližším a najhlbším priateľstvám. Destilát testovaný rokmi a zážitkami. Extra Dirty: Extrémne otázky NSFW/nevhodné na pracovisko vás prinútia dozvedieť sa oveľa, oveľa viac, ako by ste mali kedy chcieť! Každé balenie tiež obsahuje karty Buy a Round, aby viac ľudí odpovedalo na akúkoľvek otázku, ako aj niekoľko prázdnych kariet na prípravu vlastných pikantných otázok! Poviete pravdu, alebo si radšej odlejete trúnku, aby ste sami zabudli na odpovede, ktoré sa vám nechce dávať? Požívanie iných, ako nealko nápojov je zakázané osobám mladším než 18 rokov, myslite na to (pre starších - pite s rozumom).
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Jazyk hry:
24,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Druhé a poriadne orosené vydanie napínavej párty hry Truth or Drink, v ktorej o sebe a iných zistíte možno viac, ako by ste si želali! Hra obsahuje dobre namiešaný koktejl 410 intenzívne osobných otázok, rozdelených podľa ingrediencií do 4 rôznych úrovní kruhov osobnej intimity!

Podľa tradičnej barovej hantýrky sú aj tieto kategórie pomenované:

Happy Hour: Spoznajte lepšie svojich známych.

On the Rocks: Buďte osobnejší a doprajte si jemnejšie destiláty, určené pre podávanie medzi dobrými priateľmi.

Last Call: Ozajstné lahôdky, venované najbližším a najhlbším priateľstvám. Destilát testovaný rokmi a zážitkami.

Extra Dirty: Extrémne otázky NSFW/nevhodné na pracovisko vás prinútia dozvedieť sa oveľa, oveľa viac, ako by ste mali kedy chcieť!

Každé balenie tiež obsahuje karty Buy a Round, aby viac ľudí odpovedalo na akúkoľvek otázku, ako aj niekoľko prázdnych kariet na prípravu vlastných pikantných otázok!

Poviete pravdu, alebo si radšej odlejete trúnku, aby ste sami zabudli na odpovede, ktoré sa vám nechce dávať?

Požívanie iných, ako nealko nápojov je zakázané osobám mladším než 18 rokov, myslite na to (pre starších - pite s rozumom).

Obsah hry:

410 kariet otázok, 16 Buy A Round kariet, 4 prázdne karty

Parametre:
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje