Warhammer 40.000: Conquest – The Great Devourer
Warhammer 40,000: Conquest – The Great Devourer je prvé deluxe rozšírenie pre hru Warhammer 40,000: Conquest, ktoré pridává  do hry novú frakciu - Tyranids.  Spoločenská hra Warhammer 40.000: Conquest je v angličtine a tento jazyk je na jej hranie potrebný, preto aj popis uvádzame v anglickom jazyku: The Great Devourer is the first deluxe expansion for Warhammer 40,000: Conquest, and it introduces a brand-new faction to the game: the Tyranids! Two Tyranids warlords lead these horrific creatures into battle, each offering a very different play style. In addition to these warlords and their signature squads, you’ll find a host of new units, supports, events, and attachments to support the Tyranids, including an entirely new type of unit, the synapse unit. The Tyranids aren’t the only ones to benefit from this expansion, however. Every other faction must make its stand against the Great Devourer in the Traxis sector, and brand-new unique characters help them to battle the Tyranid threat.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
27,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Warhammer 40,000: Conquest – The Great Devourer je prvé deluxe rozšírenie pre hru Warhammer 40,000: Conquest, ktoré pridává  do hry novú frakciu - Tyranids. 

Spoločenská hra Warhammer 40.000: Conquest je v angličtine a tento jazyk je na jej hranie potrebný, preto aj popis uvádzame v anglickom jazyku:

The Great Devourer is the first deluxe expansion for Warhammer 40,000: Conquest, and it introduces a brand-new faction to the game: the Tyranids! Two Tyranids warlords lead these horrific creatures into battle, each offering a very different play style. In addition to these warlords and their signature squads, you’ll find a host of new units, supports, events, and attachments to support the Tyranids, including an entirely new type of unit, the synapse unit. The Tyranids aren’t the only ones to benefit from this expansion, however. Every other faction must make its stand against the Great Devourer in the Traxis sector, and brand-new unique characters help them to battle the Tyranid threat.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2015
Hodnotenie hry
Ján Adamčík
3.3.2016
Super rozsirenie pre toho kto chce novu rasu po core a nechce kupovat rozsirenia dalsie. Swarmlord aj Old One Eye su dostatocne odlisni stylom aj stavbou balickov. Rasa Tyranidov tu ma dost kariet na dobre decky a s pomocou neutralnych kariet z core setu da dokopy slusnu silu s ktorou treba ratat.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje