Winter Tales
Máte radi rozprávky a rozprávanie príbehov? Vydajte sa spolu s postavičkami ako Alenka z ríše divov, či Pinocchio na cestu plnú fantázie, zvratov a krásnych zážitkov vsadenej do chladnejšieho, temnejšieho prostredia Wintertownu. Nebudú to mať však ľahké, proti nim stojí tím záporákov ako veľký zlý vlk, Klobúčnik a iní. Vo svojom ťahu rozprávate príbeh pomocou abstraktnejších kartičiek(ilustrovaných deťmi). Zahŕňa to pohyb, súboje a  najdôležitejšie, plnenie úloh. Druhý tím vám do akcií vstupuje a snaží sa vám splnenie úloh prekaziť. Viacerými úlohami postupne vytvárate príbeh, ktorý na seba nadväzuje a dostávate sa ku grandióznemu vyvrcholeniu zvanom "epilóg". Podarí sa vám, rozprávku doviesť do šťastného konca, alebo rozdrtíte protagonistov krutou realitou chladnej zeme Wintertownu? Aj keď môže byť hra klasifikovaná ako tímová kompetitívna hra, dôležitejšie na hre ako vyhrať je vcítenie sa do príbehu, potom vás čaká príjemná zábava a pekné zážitky.  Hra je vhodná ako na rodinné hranie s deťmi, ktoré si vďaka nej môžu rozšíriť slovnú zásobu, hodí sa však aj na zimné večery pri krbe na horách.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
3-7 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
36,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Máte radi rozprávky a rozprávanie príbehov? Vydajte sa spolu s postavičkami ako Alenka z ríše divov, či Pinocchio na cestu plnú fantázie, zvratov a krásnych zážitkov vsadenej do chladnejšieho, temnejšieho prostredia Wintertownu. Nebudú to mať však ľahké, proti nim stojí tím záporákov ako veľký zlý vlk, Klobúčnik a iní.

Vo svojom ťahu rozprávate príbeh pomocou abstraktnejších kartičiek(ilustrovaných deťmi). Zahŕňa to pohyb, súboje a  najdôležitejšie, plnenie úloh. Druhý tím vám do akcií vstupuje a snaží sa vám splnenie úloh prekaziť. Viacerými úlohami postupne vytvárate príbeh, ktorý na seba nadväzuje a dostávate sa ku grandióznemu vyvrcholeniu zvanom "epilóg". Podarí sa vám, rozprávku doviesť do šťastného konca, alebo rozdrtíte protagonistov krutou realitou chladnej zeme Wintertownu? Aj keď môže byť hra klasifikovaná ako tímová kompetitívna hra, dôležitejšie na hre ako vyhrať je vcítenie sa do príbehu, potom vás čaká príjemná zábava a pekné zážitky. 

Hra je vhodná ako na rodinné hranie s deťmi, ktoré si vďaka nej môžu rozšíriť slovnú zásobu, hodí sa však aj na zimné večery pri krbe na horách.

Obsah hry:
  • 1 Rulebook
  • 1 game board
  • 124 cards
  • 54 tokens and markers
  • 14 plastic stand
  • 7 reference sheets
Parametre:
Počet hráčov:
3-7 hráčov
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Jocularis, Matteo Santus
Rok vydania:
2012
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje