World of Tanks: Rush
World of Tanks - po úspechu známej online hry prichádza jej stolová verzia, ktorú vytvárali tí istí ilustrátori, je v nej použitá totožná grafika, terminológia aj niektoré ďalšie prvky ako v dnes už legendárnej online predlohe. Každý hráč sa ujme úlohy veliteľa tankovej roty. Hlavnou výzvou je z desiatok kariet vybrať tie najvhodnejšie a vytvoriť z nich silnú rotu. Hráči vedú svoje tanky do boja, bránia svoje základne, získávajú posily a v prípade úspechu sú odmenení ziskom medailí. Pozrite si výborné minútové priblíženie hry v slovenčine: V hre si nákupmi priebežne tvoríte balíček kariet, s ktorým hráte. Množstvo kariet jednotiek - amerických, nemeckých, ruských a francúzskych zaručuje, že hra bude vždy iná a napínavá. Hraním kariet s vhodnými akciami sa snažíte získať prestížne karty úspechov, dobíjate cudzie základne a ochraňujete tie vlastné, ničíte nepriateľské jednotky a dostávate ocenenie v podobe medailí. Táto hra je výborná pre dvoch, troch, štyroch či piatich hráčov od desať rokov a zahráte si ju za pol hodinku. Pravidlá sú zrozumiteľné a karty majú symboly vďaka ktorým sa už po prvej hre viete orientovať.  World of Tanks - zábava, dynamika a napätie, ktoré stoja za to. Pravidlá hry sú dostupné aj online. Odporúčame aj varianty hry ktoré pripravili vo vydavateľstve MINDOK. Pre anglicky rozumejúcich 8 minútové video, ktoré hru približuje detailne:
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

World of Tanks - po úspechu známej online hry prichádza jej stolová verzia, ktorú vytvárali tí istí ilustrátori, je v nej použitá totožná grafika, terminológia aj niektoré ďalšie prvky ako v dnes už legendárnej online predlohe. Každý hráč sa ujme úlohy veliteľa tankovej roty. Hlavnou výzvou je z desiatok kariet vybrať tie najvhodnejšie a vytvoriť z nich silnú rotu. Hráči vedú svoje tanky do boja, bránia svoje základne, získávajú posily a v prípade úspechu sú odmenení ziskom medailí.

Pozrite si výborné minútové priblíženie hry v slovenčine:

V hre si nákupmi priebežne tvoríte balíček kariet, s ktorým hráte. Množstvo kariet jednotiek - amerických, nemeckých, ruských a francúzskych zaručuje, že hra bude vždy iná a napínavá. Hraním kariet s vhodnými akciami sa snažíte získať prestížne karty úspechov, dobíjate cudzie základne a ochraňujete tie vlastné, ničíte nepriateľské jednotky a dostávate ocenenie v podobe medailí. Táto hra je výborná pre dvoch, troch, štyroch či piatich hráčov od desať rokov a zahráte si ju za pol hodinku. Pravidlá sú zrozumiteľné a karty majú symboly vďaka ktorým sa už po prvej hre viete orientovať.  World of Tanks - zábava, dynamika a napätie, ktoré stoja za to.

Pravidlá hry sú dostupné aj online.

Odporúčame aj varianty hry ktoré pripravili vo vydavateľstve MINDOK.

Pre anglicky rozumejúcich 8 minútové video, ktoré hru približuje detailne:

Obsah hry:
  • 100 kariet vozidiel
  • 1 karta začínajuceho hráča
  • 1 karta vrakoviska
  • 15 kariet základní
  • 5 obojstranných prehľadových kariet
  • 48 kariet medailí
  • 30 tylových kariet
  • 12 kariet úspechu
  • pravidlá hry
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Nikolay Pegasov
Rok vydania:
2013
Hodnotenie hry
Gabča
26.6.2016
Veľmi zaujímavá hra plná boju medzi hráčmi. Je to skôr vážna hra. Odporúčam hra´t v plnom počte tak si ju viac užijete. Má ľahké pravidlá. Super je že tam je viac tankov a krajín a tie misie sú mega. Odporúčam hrať aj s rozšírením. Odporúčam :)
1 Hodnotenie
Podobné hry
Momentálne nedostupné
30,99 €
Momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje