Wyrmspan
Vďaka hre Wyrmspan sa stanete začínajúcimi drakológmi (odborníkmi na chov a výskum drakov). Vo svete, kde sa hra odohráva oblohu brázdia nielen lietadlá, ale aj draky rôznych farieb, tvarov a veľkostí! Ide o premýšľavejšiu rodinnú hru pre 1 až 5 hráčov, v ktorej zvediete súboj o to, komu sa podarí zariadiť najlepšiu jaskyňu a nalákať do nej najšikovnejších drakov. Na začiatku hry máte v dračej jaskyni iba tri priestory – každý v jednej z oblastí: Karmínová kaverna, Slnečná sluj a Purpurová priepasť. Do nich budete postupne lákať ďalšie draky, využívať ich schopnosti a rozširovať svoje jaskyne, aby ste sa stali členom Dračích bratstiev a tak vyhrali. Hra je inšpirovaná a priamo vychádza z hry Na Křídlech/ Wingspan, ale má viacero nových mechanizmov, ktoré hru dostávajú na ešte vyššiu úroveň. Hry však nie je možné kombinovať. V balení nájdete aj krásnu brožúrku všetkých 150 drakov z hry, plnú zaujímavých informácii zo života týchto vznešených bytostí. Hra navyše obsahuje aj funkčný sólo mód.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
62,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vďaka hre Wyrmspan sa stanete začínajúcimi drakológmi (odborníkmi na chov a výskum drakov). Vo svete, kde sa hra odohráva oblohu brázdia nielen lietadlá, ale aj draky rôznych farieb, tvarov a veľkostí! Ide o premýšľavejšiu rodinnú hru pre 1 až 5 hráčov, v ktorej zvediete súboj o to, komu sa podarí zariadiť najlepšiu jaskyňu a nalákať do nej najšikovnejších drakov.

Na začiatku hry máte v dračej jaskyni iba tri priestory – každý v jednej z oblastí: Karmínová kaverna, Slnečná sluj a Purpurová priepasť. Do nich budete postupne lákať ďalšie draky, využívať ich schopnosti a rozširovať svoje jaskyne, aby ste sa stali členom Dračích bratstiev a tak vyhrali.

Hra je inšpirovaná a priamo vychádza z hry Na Křídlech/ Wingspan, ale má viacero nových mechanizmov, ktoré hru dostávajú na ešte vyššiu úroveň. Hry však nie je možné kombinovať. V balení nájdete aj krásnu brožúrku všetkých 150 drakov z hry, plnú zaujímavých informácii zo života týchto vznešených bytostí.

Hra navyše obsahuje aj funkčný sólo mód.

Obsah hry:

1 doska Dragon Guild, 4 Dragon Guild obojstranné dosky, 183 kariet drakov, 75 kariet jaskýň, 1 doska ponuky kariet, 1 doska počítadla kôl, 10 obojstranných doštičiek úloh, 5 dosiek hráčov, 10 obojstranných kariet Quick Start, 1 bodovací hárok, 45 mincí, 25 žetónov mäsa, 25 žetónov zlata, 25 žetónov kryštálov, 25 žetónov mlieka, 55 vajec, 20 žetónov násobenia, 1 ukazovateľ kola, 1 žetón začínajúceho hráča, 5 fugúriek prieskumníkov (1 pre každého hráča), 40 označovacích kociek (8 na každého hráča), 5 kameňov Dragon Guild

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Connie Vogelmann
Rok vydania:
2024
Herné rozšírenia
Wyrmspan: Upgrade Pack
objednáme pre vás
41,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje