XCOM: The Board Game
XCOM: The Board Game je kooperatívna hra pre 1 až 4 hráčov, v ktorej hráči musia ubrániť Zem pre votrelcami z vesmíru. Táto hra je inšpirovaná rovnomenou PC hrou. Ako lídri elitnej organizácie XCOM musia hráči nájsť spôsob ako zastaviť postupujúcu mimozemskú inváziu. Ničiť mimozemské lode, skúmať mimozemskú technológiu, brániť základne a snažiť sa odhaliť plány útočníkov - iba správna stratégia zachráni ľudstvo. Môžete si vyskúšať úlohy Commandera, veliteľa jednotiek, veliteľa vývoja alebo administrátora.  Hra XCOM je ďalšou spoločenskou hrou, ktorá ku hre využíva bezplatnú a inovatívnu digitálnu aplikáciu. Aplikácia však slúži nielen ako umelá inteligencia, proti ktorej hráte, ale aj ako online nástroj, vďaka ktorému môžete hrať v reálnom čase, či sa pomocou nej naučiť pravidlá.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
62,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

XCOM: The Board Game je kooperatívna hra pre 1 až 4 hráčov, v ktorej hráči musia ubrániť Zem pre votrelcami z vesmíru. Táto hra je inšpirovaná rovnomenou PC hrou. Ako lídri elitnej organizácie XCOM musia hráči nájsť spôsob ako zastaviť postupujúcu mimozemskú inváziu. Ničiť mimozemské lode, skúmať mimozemskú technológiu, brániť základne a snažiť sa odhaliť plány útočníkov - iba správna stratégia zachráni ľudstvo. Môžete si vyskúšať úlohy Commandera, veliteľa jednotiek, veliteľa vývoja alebo administrátora. 

Hra XCOM je ďalšou spoločenskou hrou, ktorá ku hre využíva bezplatnú a inovatívnu digitálnu aplikáciu. Aplikácia však slúži nielen ako umelá inteligencia, proti ktorej hráte, ale aj ako online nástroj, vďaka ktorému môžete hrať v reálnom čase, či sa pomocou nej naučiť pravidlá.  

Obsah hry:
  • 1x herný plán
  • 16 figúrok vojakov XCOM
  • 8 "Interceptorov"
  • 24 UFO
  • 5 kociek
  • viac ako 200 kariet a žetónov
Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Eric M. Lang
Rok vydania:
2015
Herné rozšírenia
XCOM: The Board Game – Evolution
momentálne nedostupné
27,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje