Zeměplocha: Čarodějky
Zeměplocha: Čarodějky je druhá z troch pripravovaných hier od Martina Wallacea odohrávajúcich sa v okrúhlom a plochom svete Terryho Pratchetta. Tú prvú si tiež môžete zahrať aj v českom jazyku - Zeměplocha: Ankh - Morpork. Hráči, v úlohe mladých adeptiek - čarodejníc, budú čeliť všemožným problémom, drobným aj tým obrovským, aké prináša nielen štúdium kúziel, ale aj samotný život v tomto mágiou nabitom svete. Choré prasiatko, invázia elfov, či nemenej dôležitá šálka čaju, mladé čarodejnice sa odvážne pustia do všetkého! Aj v tejto hre stretnete veľa známych postáv z príbehov Terryho Pratchetta. A čo je na tejto hre skvelé, môžete ju hrať v rôznych módoch: súťaživo - každý bude chcieť byť lepší ako ostatní, kooperatívne - výzvam hry budete čeliť spoločne a dokonca hra obsahuje aj sólový mód, teda hru pre jedného hráča.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
32,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zeměplocha: Čarodějky je druhá z troch pripravovaných hier od Martina Wallacea odohrávajúcich sa v okrúhlom a plochom svete Terryho Pratchetta. Tú prvú si tiež môžete zahrať aj v českom jazyku - Zeměplocha: Ankh - Morpork.

Hráči, v úlohe mladých adeptiek - čarodejníc, budú čeliť všemožným problémom, drobným aj tým obrovským, aké prináša nielen štúdium kúziel, ale aj samotný život v tomto mágiou nabitom svete. Choré prasiatko, invázia elfov, či nemenej dôležitá šálka čaju, mladé čarodejnice sa odvážne pustia do všetkého!

Aj v tejto hre stretnete veľa známych postáv z príbehov Terryho Pratchetta. A čo je na tejto hre skvelé, môžete ju hrať v rôznych módoch: súťaživo - každý bude chcieť byť lepší ako ostatní, kooperatívne - výzvam hry budete čeliť spoločne a dokonca hra obsahuje aj sólový mód, teda hru pre jedného hráča.Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45-90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Martin Wallace
Rok vydania:
2013
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje