Život v Česku
Prečo sa hrať na život, keď ho všetci žijeme? Možno preto, že je to dobrý spôsob ako si ho spestriť. Ako se pozrieť na problémy s nadhľedom. Vyskúšať si, „čo by bolo, keby“ a baviť sa rozmanitými životnými situáciami. Hra ponúka celkom originálny herný systém - Boardbuilding. Systém dosť jednoduchý na to aby ho zvládol skoro každý a popritom variabilný a inteligentný. Hráči si v tejto hre postupne zostavujú svoj život z kariet, ktoré sú veľmi rozmanité a zahŕňajú rôzne práce, typy vzdelania, možnosti odpočinku a rozličné životné radosti. Po svojom pláne sa pohybujú figurkou a z karty, na ktorej pohyb skončí, vždy niečo získajú. Najčastejšie sú to žetóny času alebo peniaze, za ktoré môžu nakupovať ďalšie karty do svojho životného plánu.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
21,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Prečo sa hrať na život, keď ho všetci žijeme? Možno preto, že je to dobrý spôsob ako si ho spestriť. Ako se pozrieť na problémy s nadhľedom. Vyskúšať si, „čo by bolo, keby“ a baviť sa rozmanitými životnými situáciami.

Hra ponúka celkom originálny herný systém - Boardbuilding. Systém dosť jednoduchý na to aby ho zvládol skoro každý a popritom variabilný a inteligentný. Hráči si v tejto hre postupne zostavujú svoj život z kariet, ktoré sú veľmi rozmanité a zahŕňajú rôzne práce, typy vzdelania, možnosti odpočinku a rozličné životné radosti. Po svojom pláne sa pohybujú figurkou a z karty, na ktorej pohyb skončí, vždy niečo získajú. Najčastejšie sú to žetóny času alebo peniaze, za ktoré môžu nakupovať ďalšie karty do svojho životného plánu.

Obsah hry:

  • 5 figúrok
  • 2 hracie kocky
  • 144 kariet
  • 75 plastových žetónov v piatich farbách
  • 28 žetónov bodov
  • 28 žetónov času
  • 80 bankoviek
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jiří Mikoláš
Rok vydania:
2012
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje