ZONA: The Secret of Chernobyl
Zona je príbehová hra pre 1 až 4 hráčov. Aby ste vyhrali, musíte sa dostať prvý k sarkofágu v Černobyľskej atómovej elektrárni. Sarkofág sa otvorí len vtedy, ak máte pri sebe dve tajomstvá z podzemia zvaného Tajné lokácie. Na všetko máte len určitý čas, a tak musíte konať rýchlo. Keď dôjde k poslednému výbuchu, všetko zmizne... V každom ťahu vykonajú hráči dve akcie (pohyb, prieskum, boj, atď) a potom každý prečíta kartu udalosti s nejakým malým dobrodružstvom. Na konci kola sa potiahne karta správ a vyrieši ju prvý hráč. V priebehu hry chcú hráči v prvom rade prežiť a nesmú zabúdať neustále svoje predmety opravovať a kupovať si nové predmety. Kľúčové v tejto hre je aj oddychovať, aby ste nabrali nové sily a vyliečili so zranenia. Každý z hráčov si vyberie jednu postavu z 10 dostupných. Každá postava má špeciálne schopnosti a počiatočnú výstroj. Hodnota jednotlivých vlastností vám napovie ako dobrá je vaša postava nepríklad pri zbieraní artefaktov, boji s mutantmi alebo či sa dokáže vyhnúť nebezpečiu. Práve táto rozdielnosť postáv robí z každej jednej hry jedinečný zážitok.  
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
59,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zona je príbehová hra pre 1 až 4 hráčov. Aby ste vyhrali, musíte sa dostať prvý k sarkofágu v Černobyľskej atómovej elektrárni. Sarkofág sa otvorí len vtedy, ak máte pri sebe dve tajomstvá z podzemia zvaného Tajné lokácie. Na všetko máte len určitý čas, a tak musíte konať rýchlo. Keď dôjde k poslednému výbuchu, všetko zmizne...

V každom ťahu vykonajú hráči dve akcie (pohyb, prieskum, boj, atď) a potom každý prečíta kartu udalosti s nejakým malým dobrodružstvom. Na konci kola sa potiahne karta správ a vyrieši ju prvý hráč.

V priebehu hry chcú hráči v prvom rade prežiť a nesmú zabúdať neustále svoje predmety opravovať a kupovať si nové predmety. Kľúčové v tejto hre je aj oddychovať, aby ste nabrali nové sily a vyliečili so zranenia.

Každý z hráčov si vyberie jednu postavu z 10 dostupných. Každá postava má špeciálne schopnosti a počiatočnú výstroj. Hodnota jednotlivých vlastností vám napovie ako dobrá je vaša postava nepríklad pri zbieraní artefaktov, boji s mutantmi alebo či sa dokáže vyhnúť nebezpečiu. Práve táto rozdielnosť postáv robí z každej jednej hry jedinečný zážitok.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
120-180 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Maciej Drewing, Krzysztof Głośnicki
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje