Zoonimooz PSÍK
Zoonimooz PSÍK je detská postrehová magnetická hra v plechovej krabičke. Na začiatku hry, si zvolíte vedúceho. Ten si zoberie magnetickú psiu hlavu a všetky magnetky uší, ňufáčikov a obojkov. Vytvorí si psíka podľa svojich predstáv a ukáže ho ostatným. V tom momente odkryje aj všetky okrúhle kartičky so psíkmi, ktoré sú rozložené po stole. Hráč, ktorý ako prvý nájde na kartičke rovnakého psíka ako vytvoril vedúci, zahavká. Ostatní skontrolujú, či našiel správneho psíka. Ak áno, získa kostičku do svojej misky. Hráč, ktorý ako prvý získa 3 kostičky, vyhráva. Francúzska firma Janod už od roku 1970 vyrába kvalitné, bezpečné a vkusné hračky a didaktické hry z dreva. Svoju dlhoročnou tradíciou si právom drží prvé miesto na francúzskom trhu v odvetví drevených didaktických a edukačných hračiek a hier. Používajú kvalitné francúzske drevo, ktoré je podstatou celej výroby a filozofie firmy. Pri svojej tvorbe sa Janod sústredí nielen na kvalitu a dizajn. Svoje hračky vyrába predovšetkým tak, aby boli priateľské, a aby podporovali a podnecovali detskú fantáziu a túžbu sa učiť.
Odporúčaný vek:
3 roky
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zoonimooz PSÍK je detská postrehová magnetická hra v plechovej krabičke. Na začiatku hry, si zvolíte vedúceho. Ten si zoberie magnetickú psiu hlavu a všetky magnetky uší, ňufáčikov a obojkov. Vytvorí si psíka podľa svojich predstáv a ukáže ho ostatným. V tom momente odkryje aj všetky okrúhle kartičky so psíkmi, ktoré sú rozložené po stole. Hráč, ktorý ako prvý nájde na kartičke rovnakého psíka ako vytvoril vedúci, zahavká. Ostatní skontrolujú, či našiel správneho psíka. Ak áno, získa kostičku do svojej misky. Hráč, ktorý ako prvý získa 3 kostičky, vyhráva.

Francúzska firma Janod už od roku 1970 vyrába kvalitné, bezpečné a vkusné hračky a didaktické hry z dreva. Svoju dlhoročnou tradíciou si právom drží prvé miesto na francúzskom trhu v odvetví drevených didaktických a edukačných hračiek a hier. Používajú kvalitné francúzske drevo, ktoré je podstatou celej výroby a filozofie firmy. Pri svojej tvorbe sa Janod sústredí nielen na kvalitu a dizajn. Svoje hračky vyrába predovšetkým tak, aby boli priateľské, a aby podporovali a podnecovali detskú fantáziu a túžbu sa učiť.

Obsah hry:
  • 18 okrúhlych kariet (9 kockovaných kariet a 9 kariet s medailónom)
  • 9 kostičiek 
  • 8 magnetiek (3 uši, 3 ňufáky a 2 obojky) 
  • 1 magnetická psia hlava
  • 1 šatka
  • 4 misky
  • 1 návod
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2014
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje