1989: Úsvit svobody
V historickej hre 1989: Úsvit svobody sa stanete hýbateľmi udalostí roku 1989. Hra je pre dvoch hráčov - jeden ako vodca komunistického bloku sa ho snaží udržať pokope tvrdými zákrokmi, čiastočnými ústupkami a nutnými reformami. kým druhý v roli demokratov sa snaží pomocou študentských protestov a pouličných demonštrácií posilniť opozíciu proti režimu a vyvolať tak revolúciu. Kto bude v tomto zápase úspešnejší, stane se víťazom hry. Hra patrí medzi náročnejšie stratégie a odporúčame ju všetkým fanúšikom historických a strategických hier. (Ak poznáte a máte radi podobnú známu hru Studená válka , isto po hre 1989: Úsvit svobody siahnite.)
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
32,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V historickej hre 1989: Úsvit svobody sa stanete hýbateľmi udalostí roku 1989. Hra je pre dvoch hráčov - jeden ako vodca komunistického bloku sa ho snaží udržať pokope tvrdými zákrokmi, čiastočnými ústupkami a nutnými reformami. kým druhý v roli demokratov sa snaží pomocou študentských protestov a pouličných demonštrácií posilniť opozíciu proti režimu a vyvolať tak revolúciu. Kto bude v tomto zápase úspešnejší, stane se víťazom hry.

Hra patrí medzi náročnejšie stratégie a odporúčame ju všetkým fanúšikom historických a strategických hier. (Ak poznáte a máte radi podobnú známu hru Studená válka , isto po hre 1989: Úsvit svobody siahnite.)

Obsah hry:
  • herný plán - mapa
  • 110 strategických kariet
  • 52 silových kariet
  • 2 referenčné karty hráčov
  • 2 archy so žetónmi
  • 2 šesťstenné kocky
  • pravidlá hry
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jason Matthews, Ted Torgerson
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje