32. výročie Nežnej revolúcie

Záver roka 1989 a neutíchajúci zápas o slobodu konečne priniesol svoje ovocie aj v Československu. Komunistický režim skončil.

Každoročne si túto dôležitú etapu našich dejín pripomíname 17. novembra. Pozrite si video od Sandry z Dejepis Inak, oživí históriu.

A ak by ste sa chceli hravo preniesť do minulosti a zažiť si na vlastnej koži časy spred Nežnej revolúcie, odporúčame vám hru Rad - podpultovú stolovú hru (vznikla v Poľskom inštitúte národnej pamäte). Posielať členov rodiny stáť v radoch pred rôznymi obchodmi často netušiac, čo dnes budú mať... môžete až do 18. 11. 2021 do 23.00 (alebo do vypredania zásob) so zľavou 32 %, ak použijete kód Dejepis Inak (v košíku po pridaní hry kliknite na "Máte zľavový kupón?", vyplňte Dejepis Inak a naskočí zľava). Dobre sa zahrajte!

EDIT: Akcia s Dejepis Inak naďalej platí, aj keď sme vypredali všetkých 140+ kusov pripravených do tejto špeciálnej ponuky. Avšak chceme všetkých vás, ktorí si objednáte už po zverejnení oznamu (17.11. o 21:15) poprosiť o veľkodušnú trpezlivosť, keďže ďalšie zásoby musíme zohnať od vydavateľa.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje