A Song of Ice and Fire Art Book Vol 1 (Game of Thrones)
Prinášame vám knihu pre všetkých milovníkov epického sveta G.R.R. Martina a jeho ságy Pieseň ľadu a ohňa. Veľká, plne ilustrovaná kniha (200 strán), zachytávajúca obrazy z celého Westerosu, scény, postavy a lokality, je dielom známych fantasy umelcov ako Jim Burns, John Howe, Ted Nasmith, Steve Stone, Charles Vess, Stephen Youll a mnohých ďalších, ktorí ilustrujú hry z tohto sveta od vydavateľstva Fantasy Flight Games. Na 200 stranách (na kvalitnom kriedovom papieri) ožíva svet plný tajomstiev, intríg, romantiky  a dobrodružstiev, ktorý si podmanil mnohých fanúšikov fantasy. Tento prvý diel je zameraný na miestopis Westerosu. Navštívite miesta v Siedmich kráľovstvách, čakájú na vás stretnutia s hordou Divochov. Zažijete pohľady Iných, z ktorých vám stuhne krv v žilách. Dostanete možnosť kráčať po boku Robba Starka na jeho ceste zo Šepkajúceho lesa až k Trojzubcu. Buďte súčasťou zrady v Kráľovom prístave. Všetko, čo ste chceli vidieť na vlastné oči, od Khalasaru až po Železný trón, nájdete v tejto výnimočnej knihe. Druhý diel vás zoznámi podrobnejšie s jednotlivými rodmi. Kniha očarí nielen fanúšikov rôznych spoločenských hier, z ktorých ilustrácie pochádzajú, ale určite uchváti aj milovníkov filmovej, či knižnej predlohy.
Jazyk hry:
nezávislý
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Prinášame vám knihu pre všetkých milovníkov epického sveta G.R.R. Martina a jeho ságy Pieseň ľadu a ohňa. Veľká, plne ilustrovaná kniha (200 strán), zachytávajúca obrazy z celého Westerosu, scény, postavy a lokality, je dielom známych fantasy umelcov ako Jim Burns, John Howe, Ted Nasmith, Steve Stone, Charles Vess, Stephen Youll a mnohých ďalších, ktorí ilustrujú hry z tohto sveta od vydavateľstva Fantasy Flight Games. Na 200 stranách (na kvalitnom kriedovom papieri) ožíva svet plný tajomstiev, intríg, romantiky  a dobrodružstiev, ktorý si podmanil mnohých fanúšikov fantasy.

Tento prvý diel je zameraný na miestopis Westerosu. Navštívite miesta v Siedmich kráľovstvách, čakájú na vás stretnutia s hordou Divochov. Zažijete pohľady Iných, z ktorých vám stuhne krv v žilách. Dostanete možnosť kráčať po boku Robba Starka na jeho ceste zo Šepkajúceho lesa až k Trojzubcu. Buďte súčasťou zrady v Kráľovom prístave. Všetko, čo ste chceli vidieť na vlastné oči, od Khalasaru až po Železný trón, nájdete v tejto výnimočnej knihe. Druhý diel vás zoznámi podrobnejšie s jednotlivými rodmi. Kniha očarí nielen fanúšikov rôznych spoločenských hier, z ktorých ilustrácie pochádzajú, ale určite uchváti aj milovníkov filmovej, či knižnej predlohy.

Obsah hry:

rozmer knihy: 29cm x 22cm

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2010
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje