A Song of Ice and Fire Art Book Vol 2 (Game of Thrones)
Prinášame vám knihu pre všetkých milovníkov epického sveta G.R.R. Martina a jeho ságy Pieseň ľadu a ohňa. Veľká, plne ilustrovaná kniha (200 strán), zachytávajúca obrazy z celého Westerosu, scény, postavy a lokality, je dielom známych fantasy umelcov ako Donato Giancola, Tomasz Jendruszek, Martina Pilcerová, Michael Komarck a mnohých ďalších, ktorí ilustrujú hry z tohto sveta od vydavateľstva Fantasy Flight Games. Na 200 stranách (na kvalitnom kriedovom papieri) ožíva svet plný tajomstiev, intríg, romantiky a dobrodružstiev, ktorý si podmanil mnohých fanúšikov fantasy. V prvej časti nám autori umožnili nahliadnuť do mnohých miest Westerosu. V tomto druhom dieli vás bližšie zoznámia s jednotlivými rodmi, ktoré zohrávali či kľúčové, či vedľajšie úlohy v Siedmich kráľovstvách. Rody ako Stark , Baratheon, Lannister, Targaryen, Arryn, Tyrell, Tully a ďalšie sa vám predstavia prostredníctvom svojich najvýznamnejších členov. Spoznajte veľkých hráčov, aj bezvýznamných pešiakov zohrávajúcich veľkú hru o tróny, vo chvíľach víťazstiev aj prehier. Kniha očarí nielen fanúšikov rôznych spoločenských hier, z ktorých ilustrácie pochádzajú, ale určite uchváti aj milovníkov filmovej, či knižnej predlohy.
Jazyk hry:
nezávislý
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry
Prinášame vám knihu pre všetkých milovníkov epického sveta G.R.R. Martina a jeho ságy Pieseň ľadu a ohňa. Veľká, plne ilustrovaná kniha (200 strán), zachytávajúca obrazy z celého Westerosu, scény, postavy a lokality, je dielom známych fantasy umelcov ako Donato Giancola, Tomasz Jendruszek, Martina Pilcerová, Michael Komarck a mnohých ďalších, ktorí ilustrujú hry z tohto sveta od vydavateľstva Fantasy Flight Games. Na 200 stranách (na kvalitnom kriedovom papieri) ožíva svet plný tajomstiev, intríg, romantiky a dobrodružstiev, ktorý si podmanil mnohých fanúšikov fantasy.
 
V prvej časti nám autori umožnili nahliadnuť do mnohých miest Westerosu. V tomto druhom dieli vás bližšie zoznámia s jednotlivými rodmi, ktoré zohrávali či kľúčové, či vedľajšie úlohy v Siedmich kráľovstvách. Rody ako Stark , Baratheon, Lannister, Targaryen, Arryn, Tyrell, Tully a ďalšie sa vám predstavia prostredníctvom svojich najvýznamnejších členov. Spoznajte veľkých hráčov, aj bezvýznamných pešiakov zohrávajúcich veľkú hru o tróny, vo chvíľach víťazstiev aj prehier. Kniha očarí nielen fanúšikov rôznych spoločenských hier, z ktorých ilustrácie pochádzajú, ale určite uchváti aj milovníkov filmovej, či knižnej predlohy.
Obsah hry:

rozmer knihy: 29cm x 22cm

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2011
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje