Activity Sport
Nová verzia hry Activity, plná zábavy pre celú rodinu i partiu priateľov. Activity Sport obsahujú 330 nových pojmov so športovou tématikou. Plňte úlohy podľa známych pravidiel Activit - slovným opisom, pantomímou alebo kreslením. Víťazí hráč alebo tím, ktorý nazbieral najviac bodov. Activity Sport je samostatná hra, ktorá nepotrebuje nič iné, ako dobrú náladu a partiu kamarátov. Aj ten najväčší suchár sa zasmeje... Rýchle pravidlá:Hráči sa rozdelia do tímov. Jeden hráč z tímu otočí vrchnú kartu z balíčku a vyberie si pojem. Hodí kockou, ktorá mu ukáže spôsob predvádzania: E - opis, Z - kreslenie, D - pantomíma. Snaží sa predvádzať pojem tak, aby ho spoluhráči uhádli. Ak je tím úspešný a stihne uhádnuť pojem v časovom limite, môže hráč otočiť ďalšiu kartu a postupuje rovnako ako v s prvou kartou. Tím získa body nasledovne: ak uhádnu v časovom limite jeden pojem získajú 1b, ak uhádnu dva pojmy, získajú dva body a ak sa tímu podarí uhádnuť až tri pojmy, získa 4 body. Body sa zapisujú na papier.  Spôsoby predvádzania pojmov: Kreslenie:Pojem sa musí nakresliť, kresba ale nesmie obsahovať ani písmená, ani čísla. Slovný popis:Pojem musí byť slovne popísaný. Nesmie byť použité ako slovo samotné, tak ani jeho koreň alebo odvodené formy. Pantomíma:Pojem musí byť priblížený pantomimicky. Znázorňujúci hráč nesmie ani hovoriť, ani vydávať akékoľvek zvuky.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Počet hráčov:
4-16 hráčov
Jazyk hry:
8,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Nová verzia hry Activity, plná zábavy pre celú rodinu i partiu priateľov. Activity Sport obsahujú 330 nových pojmov so športovou tématikou.

Plňte úlohy podľa známych pravidiel Activit - slovným opisom, pantomímou alebo kreslením. Víťazí hráč alebo tím, ktorý nazbieral najviac bodov. Activity Sport je samostatná hra, ktorá nepotrebuje nič iné, ako dobrú náladu a partiu kamarátov. Aj ten najväčší suchár sa zasmeje...

Rýchle pravidlá:

Hráči sa rozdelia do tímov. Jeden hráč z tímu otočí vrchnú kartu z balíčku a vyberie si pojem. Hodí kockou, ktorá mu ukáže spôsob predvádzania: E - opis, Z - kreslenie, D - pantomíma. Snaží sa predvádzať pojem tak, aby ho spoluhráči uhádli. Ak je tím úspešný a stihne uhádnuť pojem v časovom limite, môže hráč otočiť ďalšiu kartu a postupuje rovnako ako v s prvou kartou. Tím získa body nasledovne: ak uhádnu v časovom limite jeden pojem získajú 1b, ak uhádnu dva pojmy, získajú dva body a ak sa tímu podarí uhádnuť až tri pojmy, získa 4 body. Body sa zapisujú na papier. 

Spôsoby predvádzania pojmov:

Kreslenie:
Pojem sa musí nakresliť, kresba ale nesmie obsahovať ani písmená, ani čísla.

Slovný popis:
Pojem musí byť slovne popísaný. Nesmie byť použité ako slovo samotné, tak ani jeho koreň alebo odvodené formy.

Pantomíma:
Pojem musí byť priblížený pantomimicky. Znázorňujúci hráč nesmie ani hovoriť, ani vydávať akékoľvek zvuky.

 

Obsah hry:
  • 110 kariet s úlohami
  • 1 presýpacie hodiny
  • 1 kocka s písmenami
  • 1 pravidlá hry
Parametre:
Počet hráčov:
4-16 hráčov
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Paul Catty
Rok vydania:
2015
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje