Aeon's End: Legacy of Gravehold
Aeon's End (Konec Věků) je kooperatívna deckbuilding hra, v ktorej sa hráči ocitnú v úlohách trhlinových mágov, ktorí stoja ako jediní medzi strašnou Nemesis a mestečkom Gravehold, posledným útočiskom civilizácie. Hra trvá tak dlho dokiaľ nepadne mesto alebo Nemesis.  Každý hráč začína s jednoduchým balíkom kariet, ktoré idú po zahratí do odhadzovacej kôpky, a vďaka ktorým môže získať lepšie karty. Keď je odhadzovacia kôpka plná, nové a staré karty sa zamiešajú a hráč pokračuje v hre s vylepšeným balíkom. Aeon's End do tradičného deckbuilding vzorca prináša premenlivé poradie kôl hráčov a pravidlá deck manažmentu, ktoré vyžadujú pozorné plánovanie pri hraní a odhadzovaní kariet.  Aeon’s End: Legacy of Gravehold je druhou z "Legacy" hier zo série Aeon's End. "Legacy" hry prepájajú jednotlivé herné sedenia do väčšieho celku, kde rozhodnutia, výhry, alebo prehry v predošlých hrách ovplyvňujú nasledovné hrania. Hráči po hrách získavajú experience (skúsenosti), za ktoré si môžu vylepšovať ich mágov. Nepriatelia, ktorí im čelia však silnejú tiež a preto hra ponúka čoraz väčšie výzvy.  Legacy of Gravehold obsahuje viac než dvojnásobok mágov a nepriateľov (nemeses) ako predchádzajúce základné sety.   
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
99,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Aeon's End (Konec Věků) je kooperatívna deckbuilding hra, v ktorej sa hráči ocitnú v úlohách trhlinových mágov, ktorí stoja ako jediní medzi strašnou Nemesis a mestečkom Gravehold, posledným útočiskom civilizácie. Hra trvá tak dlho dokiaľ nepadne mesto alebo Nemesis. 

Každý hráč začína s jednoduchým balíkom kariet, ktoré idú po zahratí do odhadzovacej kôpky, a vďaka ktorým môže získať lepšie karty. Keď je odhadzovacia kôpka plná, nové a staré karty sa zamiešajú a hráč pokračuje v hre s vylepšeným balíkom. Aeon's End do tradičného deckbuilding vzorca prináša premenlivé poradie kôl hráčov a pravidlá deck manažmentu, ktoré vyžadujú pozorné plánovanie pri hraní a odhadzovaní kariet. 

Aeon’s End: Legacy of Gravehold je druhou z "Legacy" hier zo série Aeon's End. "Legacy" hry prepájajú jednotlivé herné sedenia do väčšieho celku, kde rozhodnutia, výhry, alebo prehry v predošlých hrách ovplyvňujú nasledovné hrania. Hráči po hrách získavajú experience (skúsenosti), za ktoré si môžu vylepšovať ich mágov. Nepriatelia, ktorí im čelia však silnejú tiež a preto hra ponúka čoraz väčšie výzvy. 

Legacy of Gravehold obsahuje viac než dvojnásobok mágov a nepriateľov (nemeses) ako predchádzajúce základné sety. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Sydney Engelstein, Nick Little, Kevin Riley
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje