Aká bola HRAtislava 2022 (aj s videami)

HRAtislava zažila svoj 14. ročník. Po dvoch rokoch koronového online vydania (keď sme sa prihovárali aspoň v živých vstupoch počas celého dňa) to bol zároveň pocitovo "nultý ročník". Nové bolo miesto, nový bol čas, nové boli výzvy... všetko však dopadlo dobre.

Hlavným kritériom je pre nás radosť. Radosť z hrania hier, z objavovania ich sveta, zo skúšania nepoznaných, ale aj zo stretnutí sa nad starými známymi hrami. A tejto radosti bolo neúrekom. Môžete si pozrieť fotogalériu od Niny Mik a fotogalériu našej Mišky.

Počas víkendu sa prišlo zahrať viac ako 6000 ľudí (teda, niektorí boli oba dni, takže je lepšie povedať vyše 6000 hravých návštev).

Hralo sa po celom nákupnom centre VIVO!, ktoré je novým domovom iHRYska a jeho herne. Spolupráca s VIVO! bola výborná, ukázali sa ako dobrý partner a patrí im naša vďaka. Herné zóny boli v rôznych momentálne nevyužívaných priestoroch, v rotundách, v koridoroch... premenili sme centrum na radostné miesto. Ako poznamenal pán SBSkár: "takto peknú atmosféru som dávno nevidel".

Na pomoc s organizáciou prišli rôzni partneri, vydavatelia, zoskupenia, pomohli desiatky vysvetľovačov hier - spolu sa nás o vás staralo viac ako 100.

Každý z návštevníkov HRAtislavy (pri kúpe vstupenky dostal každý mapu aj so stranou súťaže) sa mohol zapojiť do možnosti získať krásne hry - hraním sa. Ak ste totiž nazbierali aspoň 3 pečiatky hraním sa rôznych hier, stačilo vhodiť lístok do osudia. Ak ste nebodaj získali pečiatok 5, k výhre pribudla bonusová hra z iHRYska. Výhercov je 112 a väčšina z nich (76) má 5 pečiatok, rozdáme kopu hier :)

Pre tých, ktorí sa HRAtislavy nemohli zúčastniť, prebieha zopár súťaží na FB stránke iHRYska.

Celou HRAtislavou sa tiahla séria kratučkých živých vysielaní, pre tých, ktorí boli doma... a pre tých, ktorí si chcú pozrieť či vypočuť o hrách dodatočne. Tu je zoznam vstupov aj s témami:

Dajama a Majstrovstvá sveta vo futbale
Albi zaostrené na Párty Alias, Šampiónov a Terra Futura
Rôzne herné zóny HRAtislavy
MINDOK s Via Magica, Hubárovym rajom a Caesarom pre dvoch
Blackfire a Marvel United, Stella a nový Splendor Duel
Transporto, rýchla slovenská novinka
Hry na tričku, čudo judo
Piatnik s rozmanitými hrami
Nithrania a hry pre drsňákov
Dajama má vedomosti
Harry Potter hry s Paťom
Spoločenská terapia aj so sólovkami
Akadémia spoločenských hier
MINDOK s Túlavými vežami a náročným Ostrovom dinosaurov
Blackfire preteky Heat a Klonové války
Albi prehliadka

Do konca roka je pre vás otvorená naša herňa, eshop, všetky predajne. A v roku 2023 sa vidíme aj na herných podujatiach po celom Slovensku.

HRAtislava 2022 - bolo nám potešením, cťou a sviatkom, tešíme sa na tvoju zase o kus lepšiu verziu o rok :)

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje