Akcia 3+1 zdarma na hry MINDOK

MINDOK oslavuje 15. narodeniny. O radosť z hier sa delí krásnou akciou 3+1 zdarma.

Ak si objednáte (alebo na predajni vyberiete) 4 hry s logom MINDOK, tú najlacnejšiu z nich dostanete ako darček zadarmo.

Ak máte teda vyhliadnuté napríklad dve pekné hry tohoto vydavateľa, pohľadajte tretiu, ktorá by sa vám zapáčila... a rovno aj štvrtú - jednu z hier dostanete zdarma :)

Pri nákupe na predajni je to jednoduché, naši ihryskáči vám hru odpočítajú ako zľavu.

Pri objednávaní cez e-shop vás prosíme napísať do poznámky "MINDOK" (skúsime odchytiť aj tých, ktorí to napísať zabudnú, ale nechceme, aby nám niečo "ušlo").

A dôležité - nezaplatiť objednávku okamžite online, prosíme. My ju totiž spracujeme, upravíme jej hodnotu a ozveme sa vám s podkladom na platbu.

Zopár inšpirácií:

Kaskádie - hra roku, krásna rodinná príjemne premýšľavá zvieratková hra

Desiatka - zábavná vedomostná hra, popri otázkach funguje na napínavom mechanizme, keď sa musíte rozhodovať, nakoľko budete riskovať, že poznáte správne odpovede (je aj verzia Desiatka: Harry Potter, v ktorej testujete svoje znalosti čarodejníckeho sveta)

Toulavé věže - skvelá škodivá hra v ktorej hýbete nielen panáčikmi, ale aj vežami, po ktorých panáčikovia chodia

Carcassonne - herná klasika, v každej hry vzniká iná krajina plná miest, ciest, či lúk, ktoré osídľujete svojimi panáčikmi, funguje ako vstupná brána do sveta hier pre nováčikov

A desiatky ďalších krásnych hier - poprechádzajte sa medzi nimi v tomto linku.

 

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje