Sobek
Príjemná rodinná hra Sobek hráčov vezme na exkurziu do Starovekého Egypta. Chrám krokodílieho boha Sobeka sa stavia a na blízkom trhovisku je frmol. Lode sem po majestátnom Níle prinášajú množstvo tovaru a ide o napínavé preteky! Kto z vás vyberie tie najlepšie položky, aby ich predal s čo najväčším ziskom? Samozrejme, situácia je napätá a nie všetky kroky sú legálne! Korupcia prekvitá a dobrosrdečnosť je vzácna, pretože víťaz môže byť na konci len jeden! V každom kole si musíte vybrať, či si chcete vziať kartu tovaru, zahrať postavu so špeciálnou akciou, alebo vyložiť sadu zodpovedajúcich kariet tovaru. Pri preberaní ziskovej karty často zbierate body korupcie, ktoré sa pred Vami sčítavajú na kope. Počas každého kola dostanú hráči k dispozícii päť sád po deviatich kartách. Keď sú všetky karty preč, prichádza bodovanie pre všetky zobrazené karty. Avšak, pozor! Hráčovi s najväčším počtom korupčných znakov sa jeho príjem zníži takmer na polovicu! Hra končí po 3 kolách alebo ak jeden z hráčov dosiahne sto bodov. Sobek je rýchla kartová hra vhodná pre celú rodinu s taktickými voľbami, šťastím a trochou prefíkanosti.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
17,99 €
Predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Predobjednávka
Predajňa BB: Predobjednávka
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Príjemná rodinná hra Sobek hráčov vezme na exkurziu do Starovekého Egypta. Chrám krokodílieho boha Sobeka sa stavia a na blízkom trhovisku je frmol. Lode sem po majestátnom Níle prinášajú množstvo tovaru a ide o napínavé preteky! Kto z vás vyberie tie najlepšie položky, aby ich predal s čo najväčším ziskom? Samozrejme, situácia je napätá a nie všetky kroky sú legálne! Korupcia prekvitá a dobrosrdečnosť je vzácna, pretože víťaz môže byť na konci len jeden!

V každom kole si musíte vybrať, či si chcete vziať kartu tovaru, zahrať postavu so špeciálnou akciou, alebo vyložiť sadu zodpovedajúcich kariet tovaru. Pri preberaní ziskovej karty často zbierate body korupcie, ktoré sa pred Vami sčítavajú na kope. Počas každého kola dostanú hráči k dispozícii päť sád po deviatich kartách. Keď sú všetky karty preč, prichádza bodovanie pre všetky zobrazené karty. Avšak, pozor! Hráčovi s najväčším počtom korupčných znakov sa jeho príjem zníži takmer na polovicu! Hra končí po 3 kolách alebo ak jeden z hráčov dosiahne sto bodov.

Sobek je rýchla kartová hra vhodná pre celú rodinu s taktickými voľbami, šťastím a trochou prefíkanosti.

Obsah hry:

1 trhovisko (herný plán)
2 dosky korupcie
55 dielikov tovaru
10 dielikov postáv
13 žetónov lodičiek
1 vrecko
13 žetónov debenov
1 drevený Ankh
2 prehladové strany
pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Bruno Cathala, Sébastien Pauchon
Rok vydania:
2022
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje