Carcassonne - Jubilejná edícia 20 rokov
Týmto mimoriadnym vydaním chceme spoločne s vami osláviť veľké jubileum hry Carcassonne – a oslava je v plnom prúde aj na samotných kartičkách! Zo všetkých strán mieria do Carcassonne hodovníci – nielen rytieri, lupiči alebo kupci, ale aj pocestní až z Ďalekého východu, divá zver z Afriky alebo zlatokopovia z Nového sveta – nikto z nich si nechce nechať oslavy ujsť. Špeciálne vydanie legendárnej hry, ktorá stála na počiatku iHRYska teraz vychádza s novými vyšperkovanými výnimočnými ilustráciami a s tlačou, na ktorej si dal výrobca mimoriadne záležať. S týmto výnimočným vydaním vybudujete ešte pestrejší a krásnejšiu krajinu a zahráte si ešte napínavejšie partie!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
26,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Týmto mimoriadnym vydaním chceme spoločne s vami osláviť veľké jubileum hry Carcassonne – a oslava je v plnom prúde aj na samotných kartičkách!

Zo všetkých strán mieria do Carcassonne hodovníci – nielen rytieri, lupiči alebo kupci, ale aj pocestní až z Ďalekého východu, divá zver z Afriky alebo zlatokopovia z Nového sveta – nikto z nich si nechce nechať oslavy ujsť.

Špeciálne vydanie legendárnej hry, ktorá stála na počiatku iHRYska teraz vychádza s novými vyšperkovanými výnimočnými ilustráciami a s tlačou, na ktorej si dal výrobca mimoriadne záležať. S týmto výnimočným vydaním vybudujete ešte pestrejší a krásnejšiu krajinu a zahráte si ešte napínavejšie partie!

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Klaus-Jürgen Wrede
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje