Alien Frontiers (5th edition)
Piata edícia výbornej vesmírnej stratégie so zmenenou grafikou krabice, väčším herným plánom, novými komponentami a upravenými pravidlami.       Alien Frontiers je strategická vesmírna hra, v ktorej sa hráči snažia kolonizovať novoobjevenú planétu s pozostatkami mimiozemských technológií. Cieľom hráčov je  zaujať strategické pozície nielen na planéte, ale aj na jej obežnej dráhe. Kontrola jednotlivých dôležitých teritórií, získavanie potrebných surovín a využitie mimozemských technológií je kľúčom k úspechu v tejto úspešnej sci-fi hre, ktorá veľmi rýchlo stúpa v medzinárodných rebríčkoch najobľúbenejších hier. Jednoduché pravidlá, ale množstvo možností a rozhodnutí, spolu s prijateľnou mierou náhody a rýchlym spádom hry, to je Alien Frontiers, ktorá vychádza už vo svojej štvrtej edícii. A k tomu hra obsahuje aj veľmi príjemné  a pekné komponenty, ako napr. miniatúry vesmírnych základní a raketky. A nakoniec niečo, čo hráči nájdu len v máloktorej hre - na všetky komponenty (figúrky, kocky, karty, žetóny surovín...) nájdete v krabici skvelé krabičky, do ktorých všetko prehľadne uložíte. Na začiatku hry tak každému hráčovi dáte krabičku vo zvolenej farbe, v ktorej hráč nájde všeko, čo k hre potrebuje. Príprava hry tak zaberie minimum času a vy sa môžete hneď pustiť do hry.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
56,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Piata edícia výbornej vesmírnej stratégie so zmenenou grafikou krabice, väčším herným plánom, novými komponentami a upravenými pravidlami.      

Alien Frontiers je strategická vesmírna hra, v ktorej sa hráči snažia kolonizovať novoobjevenú planétu s pozostatkami mimiozemských technológií. Cieľom hráčov je  zaujať strategické pozície nielen na planéte, ale aj na jej obežnej dráhe. Kontrola jednotlivých dôležitých teritórií, získavanie potrebných surovín a využitie mimozemských technológií je kľúčom k úspechu v tejto úspešnej sci-fi hre, ktorá veľmi rýchlo stúpa v medzinárodných rebríčkoch najobľúbenejších hier. Jednoduché pravidlá, ale množstvo možností a rozhodnutí, spolu s prijateľnou mierou náhody a rýchlym spádom hry, to je Alien Frontiers, ktorá vychádza už vo svojej štvrtej edícii. A k tomu hra obsahuje aj veľmi príjemné  a pekné komponenty, ako napr. miniatúry vesmírnych základní a raketky. A nakoniec niečo, čo hráči nájdu len v máloktorej hre - na všetky komponenty (figúrky, kocky, karty, žetóny surovín...) nájdete v krabici skvelé krabičky, do ktorých všetko prehľadne uložíte. Na začiatku hry tak každému hráčovi dáte krabičku vo zvolenej farbe, v ktorej hráč nájde všeko, čo k hre potrebuje. Príprava hry tak zaberie minimum času a vy sa môžete hneď pustiť do hry.

Obsah hry:
 • 24 Ships (dice) in four colors
 • 1 Relic Ship
 • 20 Ore Tokens
 • 30 Fuel Tokens
 • 32 Colony Tokens in four colors
 • 24 Alien Tech cards
 • 1 Victory Orbit card
 • 8 Territory Counters
 • 3 Field Generator Counters
 • 3 Field Generator Miniatures
 • 4 Scoring Rockets
 • 1 Scoring Tablet
 • 1 Game Board
 • 1 Rulebook
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Tory Niemann
Rok vydania:
2017
Herné rozšírenia
Alien Frontiers: Expansion Pack #7
skladom, odosielame čo najskôr
5,99 €
Alien Frontiers: Outer Belt exp.
objednáme pre vás
28,99 €
Alien Frontiers (5th edition): Factions
skladom, odosielame čo najskôr
29,99 €
Podobné hry
momentálne nedostupné
59,99 €
momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje