Time 'n' Space
V nekonečnom vesmíre, kde čas je vzácny, príjmite výzvu a staňte sa pravým vesmírnym veliteľom. Zo svojho riadiaceho centra koordinujte na vašej planéte produkciu, transport a cestujte na iné planéty a snažte sa splniť ich požiadavky. Time 'N' Space je hra odohrávajúca sa v reálnom čase. Každá hra trvá presne 30 minút. V tomto čase musíte stihnúť produkovať suroviny, zabezpečiť ich prepravu a doručenie podľa požiadaviek jednotlivých planét, pričom sa o to isté snažia aj ostatní hráči. Unikátnym aspektom tejto hry je mechanizmus výberu akcií. Každá akcia vyžaduje otočenie jednominútových presýpacích hodín, ale každý hráč má k dispozícii len dvoje hodiny. Takže musíte zachovať chladú hlavu a komunikačné kanály otvorené, aby ste učinili správne rozhodnutia a dosiahli tie správne dohody s ostatnými v ten správny čas.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
24,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V nekonečnom vesmíre, kde čas je vzácny, príjmite výzvu a staňte sa pravým vesmírnym veliteľom. Zo svojho riadiaceho centra koordinujte na vašej planéte produkciu, transport a cestujte na iné planéty a snažte sa splniť ich požiadavky.

Time 'N' Space je hra odohrávajúca sa v reálnom čase. Každá hra trvá presne 30 minút. V tomto čase musíte stihnúť produkovať suroviny, zabezpečiť ich prepravu a doručenie podľa požiadaviek jednotlivých planét, pričom sa o to isté snažia aj ostatní hráči.

Unikátnym aspektom tejto hry je mechanizmus výberu akcií. Každá akcia vyžaduje otočenie jednominútových presýpacích hodín, ale každý hráč má k dispozícii len dvoje hodiny. Takže musíte zachovať chladú hlavu a komunikačné kanály otvorené, aby ste učinili správne rozhodnutia a dosiahli tie správne dohody s ostatnými v ten správny čas.

Obsah hry:
  • 1 obojstranný hrací plán
  • 4 riadiace centrá hráčov
  • 4 vesmírne lode
  • 8 presýpacích hodín
  • 24 dielov budov
  • 48 kociek surovín
  • 96 žetónov príkazov
  • 4 žetóny bonusových príkazov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
3-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Tobias Stapelfeldt
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje