Andor - dobrodružné legendy
Andor vás potrebuje! Andorská zem je v nebezpečí. Z lesov a hôr mieria na hrad Rietburg hordy nepriateľov. Len vaša skupinka hrdinov sa im môže postaviť a zem zachrániť. Podarí sa vám hrad ubrániť? Obrana hradu nie je jediné dobrodružstvo, ktoré vás v Andore stretne.... Pripravte sa na to, že musíte pomôcť uzdraviť chorého kráľa, nájsť vzácne diamanty a v neposlednej rade zneškodniť prastarého a zúrivého draka. Tak čo, ste pripravení na dobrodružstvo? Uspejete len, keď budete držať pokope ako správni andorskí hrdinovia. Andor je kooperatívna hra, takže všetci hráči sa spoločne snažia vyhrať v danom dobrodružstve. Hra obsahuje i úvodné dobrodružstvo pre ľahké a rýchle naučenie hry!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
75 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
37,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Andor vás potrebuje! Andorská zem je v nebezpečí. Z lesov a hôr mieria na hrad Rietburg hordy nepriateľov. Len vaša skupinka hrdinov sa im môže postaviť a zem zachrániť. Podarí sa vám hrad ubrániť? Obrana hradu nie je jediné dobrodružstvo, ktoré vás v Andore stretne.... Pripravte sa na to, že musíte pomôcť uzdraviť chorého kráľa, nájsť vzácne diamanty a v neposlednej rade zneškodniť prastarého a zúrivého draka.

Tak čo, ste pripravení na dobrodružstvo? Uspejete len, keď budete držať pokope ako správni andorskí hrdinovia.

Andor je kooperatívna hra, takže všetci hráči sa spoločne snažia vyhrať v danom dobrodružstve. Hra obsahuje i úvodné dobrodružstvo pre ľahké a rýchle naučenie hry!

Obsah hry:

Obojstranný hrací plán, 41 figúrok s podstavcami, 4 karty hrdinov, prehľad boja a vybavenia, 142 kartónových dielikov, 1 veža, 72 veľkých kariet, 66 malých kariet, 20 kociek, 9 drevených žetónov, 5 drevených kociek, drevená figúrka rozprávača, pravidlá rýchlej hry CZ+SK a sprievodca Andorom CZ+SK

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
75 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Menzel
Rok vydania:
2012
Hodnotenie hry
Tomas
25.12.2015
Jednoznacna volba, uz toho mame doma sice kopu ale toto je pre mna top. Krasne ilustrovame, pomerne jednoduche pravidla, krasme rozpravanie pribehu a plnaaaaa krabica komponentov, za tuto cenu uzasna kupa. :)
Maťo a Peter
17.12.2019
Výborná tímová hra pre 4 hráčov
2 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje