Aquaretto
Zoologická záhrada známa z hry Zooloretto sa tentoraz presúva na vodnú plochu. Hráči vytvárajú expozície vodných zvierat (delfínov, hrochov, kosatiek, krokodílov, tuleňov, ľadových medveďov, tučniakov a korytnačiek). Základný princíp majú obe hry spoločný, ale v tomto prípade nie sú rozmery výbehov dopredu dané, ale všetko záleží na hráčoch. Plochu svojho vodného parku môže naviac postupne rozširovať a pridávať do nej ďalšie druhy. Navyše môže vo svojom vodnom akváriu zamestnať ošetrovateľa, cvičiteľa, pokladníka a manažéra, ktorí mu zvýšia celkový zisk. Svojho predchodcu (Zooloretto) vylepšuje Aquaretto po všetkých stránkach. Hra je pestrejšia, zaujímavejšia, prináša hráčom viac možností voľby, väčšiu kontrolu nad hrou a pritom stále zostáva prístupná prakticky komukoľvek. Aquaretto je totiž len o málo zložitejšie (pre menších hráčov ostáva Zooloretto ako prístupnejšia hra) než Zooloretto a obe hry je naviac možné hrať aj naraz ako jednu. Hra je určená predovšetkým rodinám s deťmi. Výrobcom udávaný minimálny vek 10 rokov je ale trochu nadsadený. Náročnosti hry skôr zodpovedá doporučený vek uvádzaný pri Zoolorette, tj. od 8 rokov.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
27,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zoologická záhrada známa z hry Zooloretto sa tentoraz presúva na vodnú plochu. Hráči vytvárajú expozície vodných zvierat (delfínov, hrochov, kosatiek, krokodílov, tuleňov, ľadových medveďov, tučniakov a korytnačiek).

Základný princíp majú obe hry spoločný, ale v tomto prípade nie sú rozmery výbehov dopredu dané, ale všetko záleží na hráčoch. Plochu svojho vodného parku môže naviac postupne rozširovať a pridávať do nej ďalšie druhy. Navyše môže vo svojom vodnom akváriu zamestnať ošetrovateľa, cvičiteľa, pokladníka a manažéra, ktorí mu zvýšia celkový zisk.

Svojho predchodcu (Zooloretto) vylepšuje Aquaretto po všetkých stránkach. Hra je pestrejšia, zaujímavejšia, prináša hráčom viac možností voľby, väčšiu kontrolu nad hrou a pritom stále zostáva prístupná prakticky komukoľvek. Aquaretto je totiž len o málo zložitejšie (pre menších hráčov ostáva Zooloretto ako prístupnejšia hra) než Zooloretto a obe hry je naviac možné hrať aj naraz ako jednu.

Hra je určená predovšetkým rodinám s deťmi. Výrobcom udávaný minimálny vek 10 rokov je ale trochu nadsadený. Náročnosti hry skôr zodpovedá doporučený vek uvádzaný pri Zoolorette, tj. od 8 rokov.

Obsah hry:

5 zoologických záhrad (vodných parkov), 10 malých a 10 veľkých kartičiek rozširujúcich zoo, 5 zásobných nádrží, 114 kartičiek, 5 vozíkov, 16 zamestnancov, 30 mincí, 1 drevený disk, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Schacht
Rok vydania:
2008
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
13,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje