Asterion - Krajiny za obzorem: Stíny jihu (Modul DrD)
Krajiny za obzorem – Stíny jihu sú prvým novým geografickým modulom od roku 2002. Popisujú dosiaľ nepoznané končiny Asterionu, ktoré stonajú pod jarmom vládcov orkov. Dobrodruhovia môžu vstúpiť do služieb niektorého z nich, alebo sa vydať na nebezpečnú výpravu do samotného srdca nepriateľov, Kharových dŕžav…Modul ponúka ukážkové dobrodružstvá, nové mapy a veľa inšpirácie pre vašu hru. V jaskynnom labyrinte zúrí krutý boj o dedičstvo drakočloveka Zyla…Prastaré mesto Canthie skrýva neznámu hrozbu…A to je len začiatok vašich nových dobrodružstiev.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
10,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry
Krajiny za obzorem – Stíny jihu sú prvým novým geografickým modulom od roku 2002. Popisujú dosiaľ nepoznané končiny Asterionu, ktoré stonajú pod jarmom vládcov orkov. Dobrodruhovia môžu vstúpiť do služieb niektorého z nich, alebo sa vydať na nebezpečnú výpravu do samotného srdca nepriateľov, Kharových dŕžav…

Modul ponúka ukážkové dobrodružstvá, nové mapy a veľa inšpirácie pre vašu hru. V jaskynnom labyrinte zúrí krutý boj o dedičstvo drakočloveka Zyla…Prastaré mesto Canthie skrýva neznámu hrozbu…A to je len začiatok vašich nových dobrodružstiev.
Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2009
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje