Asterion - Za závojem stínů (Modul DrD)
Modul obsahuje dve veľké časti - Tieňový svet a Prírodu. V časti o Tieňovom svete nájdete popisy: organizácie mníchov Subotam (aj s mapou a podrobným popisom jedného z ich kláštorov - Daine), lovcov prízrakov, Vonkajšieho sveta alebo tajomného mesta na rozhraní svetov Axary. Dozviete sa o fungovaní a rozdelení Tieňového sveta i o jeho obyvateľoch, a získáte tak v ňom nové originálne prostredie pre vaše hry.  V časti venovanej Prírode se dočítate o druidoch a jednotlivých druidských smeroch (zistíte, že nielen lesy, ale napr. tiež hory, more, stepi, Podzemná ríša a dokonca aj mestá majú svojich druidov), šamanoch a ich umení. Odhalíte tajomstvo prírodnej mágie, ktorá vychádza z moci duchov prírody - takzvaných salov. Nechýbajú ani tématicky ladené poviedky, popisy zvierat a rastlín a mnoho ďalších užitočných informácií, ktoré využijete pri svojich hrách nielen na Asterione.  Současťou modulu je aj veľké detektívne ladené dobrodružstvo Tajomstvo Dubu. Toto dobrodružstvo je dosť založené na precítenom hraní postáv a aj keď ho budete hrať viackrát, zakaždým môže byť iné. K dobrodružstvu je priložených dvadsať kartičiek postáv s ilustráciami, ktoré je možné využiť aj pri ďalších fantasy hrách na hrdinov. Modul ďalej obsahuje farebnú mapu Lendoru formátu A2 a CD s aplikáciami pravidiel DrD a DrD+. 
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
6,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Modul obsahuje dve veľké časti - Tieňový svet a Prírodu. V časti o Tieňovom svete nájdete popisy: organizácie mníchov Subotam (aj s mapou a podrobným popisom jedného z ich kláštorov - Daine), lovcov prízrakov, Vonkajšieho sveta alebo tajomného mesta na rozhraní svetov Axary. Dozviete sa o fungovaní a rozdelení Tieňového sveta i o jeho obyvateľoch, a získáte tak v ňom nové originálne prostredie pre vaše hry. 

V časti venovanej Prírode se dočítate o druidoch a jednotlivých druidských smeroch (zistíte, že nielen lesy, ale napr. tiež hory, more, stepi, Podzemná ríša a dokonca aj mestá majú svojich druidov), šamanoch a ich umení. Odhalíte tajomstvo prírodnej mágie, ktorá vychádza z moci duchov prírody - takzvaných salov. 
Nechýbajú ani tématicky ladené poviedky, popisy zvierat a rastlín a mnoho ďalších užitočných informácií, ktoré využijete pri svojich hrách nielen na Asterione. 

Současťou modulu je aj veľké detektívne ladené dobrodružstvo Tajomstvo Dubu. Toto dobrodružstvo je dosť založené na precítenom hraní postáv a aj keď ho budete hrať viackrát, zakaždým môže byť iné. K dobrodružstvu je priložených dvadsať kartičiek postáv s ilustráciami, ktoré je možné využiť aj pri ďalších fantasy hrách na hrdinov. Modul ďalej obsahuje farebnú mapu Lendoru formátu A2 a CD s aplikáciami pravidiel DrD a DrD+. 

Obsah hry:
  • dve veľké časti - Tieňový svet a Príroda
  • dobrodružstvo Tajomstvo Dubu + 2O ilustrovaných kartičiek postáv
  • farebná mapa formátu A2
  • CD s aplikáciami pravidiel DrD a DrD+. 
Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2006
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje