Bad Medicine
Bad Medicine je zábavná kartová hra, v ktorej sa z hráčov stávajú majitelia obrovských farmaceutických spoločností. Vašim cieľom je vynájsť liek, pomenovať ho a zatajiť jeho vedľajšie účinky. Každá karta v hre obsahuje časť názvu lieku (slabika), stručný popis a vedľajší účinok. Na začiatku hry sa na stôl vyloží jedna karta a jej vedľajší účinok je choroba, ktorú treba vyliečiť.  V priebehu hry hráči dostanú karty, z ktorých si vytvoria liek a je len na nich, aby presvedčili ostatných hráčov, že práve ten ich liek je ten správny a že jeho vedľajšie účinky vlastne nie sú až také zlé akoby sa na prvý pohľad zdalo. Veď vadilo by vám keby vám z ľavého kolena vyrástol jazyk? 
Odporúčaný vek:
16 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Jazyk hry:
21,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Bad Medicine je zábavná kartová hra, v ktorej sa z hráčov stávajú majitelia obrovských farmaceutických spoločností. Vašim cieľom je vynájsť liek, pomenovať ho a zatajiť jeho vedľajšie účinky. Každá karta v hre obsahuje časť názvu lieku (slabika), stručný popis a vedľajší účinok. Na začiatku hry sa na stôl vyloží jedna karta a jej vedľajší účinok je choroba, ktorú treba vyliečiť. 

V priebehu hry hráči dostanú karty, z ktorých si vytvoria liek a je len na nich, aby presvedčili ostatných hráčov, že práve ten ich liek je ten správny a že jeho vedľajšie účinky vlastne nie sú až také zlé akoby sa na prvý pohľad zdalo. Veď vadilo by vám keby vám z ľavého kolena vyrástol jazyk? 

Parametre:
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
16+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Gil Hova
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje