Call of Cthulhu RPG 7E - Investigator Handbook
Kniha je hráčska príručka pre 7. edíciu hry na hrdinov Call of Cthulhu. "Žijeme na pokojnom ostrove nevedomosti uprostred čiernych morí nekonečna a nebolo myslené, že by sme mali cestovať ďaleko." —H.P. Lovecraft Postavíte sa hrôzam noci? Či už učený profesor, zvedavý novinár alebo tvrdohlavý detektív, vyšetrovatelia potrebujú pomoc každého. Nech je táto kniha Vaším sprievodcom. Príručka pre vyšetrovateľa je základnou pomôckou pre hráča pre 7. edíciu hry Call of Cthulhu. Call of Cthulhu RPG 7E - Investigator Handbook je napísaná pre tých, ktorí sa ujmú rolí vyšetrovateľov. Obsahuje rozšírené pravidlá pre tvorbu postáv hráčov, viac ako 100 povolaní a popisov zručností, ako aj návod, ako z hry vyťažiť maximum. Okrem toho vnútri nájdete celý rad organizácií, do ktorých môže Váš vyšetrovateľ patriť, podrobné informácie o klasickom prostredí 20. rokov 20. storočia, výstroj a zbrane pre 20. roky aj súčasnosť a odborné tipy a rady pre všetkých začínajúcich vyšetrovateľov. Žiadny sebarešpektujúci vyšetrovateľ mýtu Cthulhu nemôže chýbať!
Odporúčaný vek:
16 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
37,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kniha je hráčska príručka pre 7. edíciu hry na hrdinov Call of Cthulhu.

"Žijeme na pokojnom ostrove nevedomosti uprostred čiernych morí nekonečna a nebolo myslené, že by sme mali cestovať ďaleko." —H.P. Lovecraft

Postavíte sa hrôzam noci?

Či už učený profesor, zvedavý novinár alebo tvrdohlavý detektív, vyšetrovatelia potrebujú pomoc každého. Nech je táto kniha Vaším sprievodcom. Príručka pre vyšetrovateľa je základnou pomôckou pre hráča pre 7. edíciu hry Call of Cthulhu.

Call of Cthulhu RPG 7E - Investigator Handbook je napísaná pre tých, ktorí sa ujmú rolí vyšetrovateľov. Obsahuje rozšírené pravidlá pre tvorbu postáv hráčov, viac ako 100 povolaní a popisov zručností, ako aj návod, ako z hry vyťažiť maximum. Okrem toho vnútri nájdete celý rad organizácií, do ktorých môže Váš vyšetrovateľ patriť, podrobné informácie o klasickom prostredí 20. rokov 20. storočia, výstroj a zbrane pre 20. roky aj súčasnosť a odborné tipy a rady pre všetkých začínajúcich vyšetrovateľov.

Žiadny sebarešpektujúci vyšetrovateľ mýtu Cthulhu nemôže chýbať!

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
16+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Sandy Petersen
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje