Call of Cthulhu RPG 7E - Keeper Rulebook
Call of Cthulhu je hra na hrdinov situovaná do sveta H. P. Lovecrafta. Zvedavé oko tu nájde priehršť tajomstiev, záhad a hrôzy. V úlohe vytrvalých vyšetrovateľov budete cestovať na podivné a nebezpečné miesta, odhaľovať nekalé sprisahania a postavíte sa čelom hrôzam Cthulhu mytosu. Stretnete sa s entitami z ktorých sa Vám rozum pomätie, desivými príšerami a šialenými kultistami. V podivných a zabudnutých zväzkoch odhalíte, čo človek nemal nikdy poznať. Vy a vaši spoločníci tak poľahky môžete rozhodnúť o osude sveta samotného. Táto kniha, Keeper Rulebook, obsahuje základné pravidlá, pozadie sveta, pomôcky pri vedení hry, kúzla a príšery hry. Je určená pre pána jaskyne (strážcu), hráča, ktorý predstaví dobrodružstvo ostatným hráčom - vyšetrovateľom. Pre dlhodobé hranie Call of Cthulhu, je potrebné mať aspoň jednu kópiu tejto knihy. Ostatní hráči, vyšetrovatelia, by mali mať jednu alebo viacero kópií Príručky pre vyšetrovateľov, ktorá obsahuje rozšírené pravidlá pre tvorbu postavy, zručnosti, povolania, vybavenie a ďalšie. Call of Cthulhu, 7. vydanie, je spätne kompatibilné so všetkými ostatnými dostupnými titulmi firmy Chaosium a obsahuje sprievodcu pre akúkoľvek potrebnú konverziu.
Odporúčaný vek:
16 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
45,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Call of Cthulhu je hra na hrdinov situovaná do sveta H. P. Lovecrafta. Zvedavé oko tu nájde priehršť tajomstiev, záhad a hrôzy. V úlohe vytrvalých vyšetrovateľov budete cestovať na podivné a nebezpečné miesta, odhaľovať nekalé sprisahania a postavíte sa čelom hrôzam Cthulhu mytosu. Stretnete sa s entitami z ktorých sa Vám rozum pomätie, desivými príšerami a šialenými kultistami. V podivných a zabudnutých zväzkoch odhalíte, čo človek nemal nikdy poznať. Vy a vaši spoločníci tak poľahky môžete rozhodnúť o osude sveta samotného.

Táto kniha, Keeper Rulebook, obsahuje základné pravidlá, pozadie sveta, pomôcky pri vedení hry, kúzla a príšery hry. Je určená pre pána jaskyne (strážcu), hráča, ktorý predstaví dobrodružstvo ostatným hráčom - vyšetrovateľom. Pre dlhodobé hranie Call of Cthulhu, je potrebné mať aspoň jednu kópiu tejto knihy. Ostatní hráči, vyšetrovatelia, by mali mať jednu alebo viacero kópií Príručky pre vyšetrovateľov, ktorá obsahuje rozšírené pravidlá pre tvorbu postavy, zručnosti, povolania, vybavenie a ďalšie.

Call of Cthulhu, 7. vydanie, je spätne kompatibilné so všetkými ostatnými dostupnými titulmi firmy Chaosium a obsahuje sprievodcu pre akúkoľvek potrebnú konverziu.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
16+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Sandy Petersen
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje