Call Of Cthulhu RPG Starter Set
Svet tajomstva, hororu a dobrodružstva hry na hrdinov v jednej krabici. Tento Starter Set obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste si vyskúšali hru Call of Cthulhu – 7. edíciu hry na hrdinov záhad a hrôzy. Hráči prevezmú úlohu vyšetrovateľov záhad, odhaľujúc temné tajomstvá, stretávajúc sa s podivnými príšerami a mariac plány zlovestným kultom. Spolu so svojimi priateľmi tvoríte príbeh, v ktorom každá z vašich postáv hrá vedúcu úlohu, čo môže byť prekazenie nejakého podradného sprisahania alebo zastavenie hrôz časopriestoru! Hranie rolí je spoločenská zábava. Všetci spolupracujú v tíme, pričom každý hrá postavu vyšetrovateľa. Hru vedie jeden hráč, pán jaskyne(Keeper of Arcane Lore), ktorý riadi hru a predstavuje dobrodružné zápletky ostatným hráčom. Predstavte si to trochu ako hranie v dráme, kde scenár píšte spoločne. Kocky a pravidlá hry rozhodujú o úspechu alebo neúspechu akcií vašej postavy – a to všetko počas toho, ako ste vhodení do dramatických a nervy drásajúcich situácií! Dôraz je kladený na zábavu.   Tento box je nabitý štyrmi klasickými dobrodružstvami na viac ako desať hodín hrania: • Alone Against The Flames• Paper Chase• Okraj temnoty• Dead Man Stomp Call of Cthulhu je mysteriózna a hororová RPG hra, ktorá získala viac ako 40 ocenení, vrátane uvedenia do siene slávy Akadémie dobrodružných hier, umenia a dizajnu.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
19,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Svet tajomstva, hororu a dobrodružstva hry na hrdinov v jednej krabici.

Tento Starter Set obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste si vyskúšali hru Call of Cthulhu – 7. edíciu hry na hrdinov záhad a hrôzy.

Hráči prevezmú úlohu vyšetrovateľov záhad, odhaľujúc temné tajomstvá, stretávajúc sa s podivnými príšerami a mariac plány zlovestným kultom. Spolu so svojimi priateľmi tvoríte príbeh, v ktorom každá z vašich postáv hrá vedúcu úlohu, čo môže byť prekazenie nejakého podradného sprisahania alebo zastavenie hrôz časopriestoru!

Hranie rolí je spoločenská zábava. Všetci spolupracujú v tíme, pričom každý hrá postavu vyšetrovateľa. Hru vedie jeden hráč, pán jaskyne(Keeper of Arcane Lore), ktorý riadi hru a predstavuje dobrodružné zápletky ostatným hráčom. Predstavte si to trochu ako hranie v dráme, kde scenár píšte spoločne. Kocky a pravidlá hry rozhodujú o úspechu alebo neúspechu akcií vašej postavy – a to všetko počas toho, ako ste vhodení do dramatických a nervy drásajúcich situácií! Dôraz je kladený na zábavu.

 

Tento box je nabitý štyrmi klasickými dobrodružstvami na viac ako desať hodín hrania:

• Alone Against The Flames
• Paper Chase
• Okraj temnoty
• Dead Man Stomp

Call of Cthulhu je mysteriózna a hororová RPG hra, ktorá získala viac ako 40 ocenení, vrátane uvedenia do siene slávy Akadémie dobrodružných hier, umenia a dizajnu.

Obsah hry:

Kniha 1: Úvod a Alone Against The Flames – samostatné úvodné dobrodružstvo, ktoré vás naučí základy hry Call of Cthulhu, kde sa prelúskate cez záhadu.

Kniha 2: Úvodné pravidlá Call of Cthulhu – základné pravidlá, všetko potrebné na začatie hry.

Kniha 3: Dobrodružstvá – tri začiatočné dobrodružstvá, ktoré môžu vaši hráči preskúmať.

Päť predpripravených herných postáv vyšetrovateľov.

Prázdne hárky vyšetrovateľov – pripravené na vytvorenie vlastných vyšetrovateľov.

Kocky – súprava šiestich polyedrických kociek na použitie v hre.

Lama karty.

Štyri Dobrodružstvá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje