Cthulhu Wars: Duel CZ
Pretrhli sa hranice sfér a z najtemnejších hlbín vesmírneho limba prišla absolútna záhuba. V tejto hororovej strategickej duelovke sa ocitnete na Zemi po zániku ľudstva. Čas teroru nastal...čas Prastarých! Hráči sa zhostia úloh samotného Cthulhu, alebo kozmickej Čiernej kozy a zvedú súboj o nadvládu nad teraz už zničenou Zemou. Vďaka asymetrii schopností oboch strán musíte pristupovať k deštrukčnému spektáklu s rozumom a stratégiou. Doprajte si svižné hororové dobrodružstvo založené na strategickej hre Cthulhu Wars, tentoraz upravenej pre makabrózny tanec dvoch hráčov.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
31,69 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pretrhli sa hranice sfér a z najtemnejších hlbín vesmírneho limba prišla absolútna záhuba. V tejto hororovej strategickej duelovke sa ocitnete na Zemi po zániku ľudstva. Čas teroru nastal...čas Prastarých!

Hráči sa zhostia úloh samotného Cthulhu, alebo kozmickej Čiernej kozy a zvedú súboj o nadvládu nad teraz už zničenou Zemou. Vďaka asymetrii schopností oboch strán musíte pristupovať k deštrukčnému spektáklu s rozumom a stratégiou. Doprajte si svižné hororové dobrodružstvo založené na strategickej hre Cthulhu Wars, tentoraz upravenej pre makabrózny tanec dvoch hráčov.

Obsah hry:

12 kariet grimoárov
2 karty frakcií
19 figúriek
29 žetónov
10 kociek
1 herná doska
pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Sandy Petersen
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje