Carcassonne: Star Wars
Obľúbená rodinná hra Carcassonne prichádza s ďalšou novinkou. Tentokrát pre milovníkov Star Wars. Princíp hry ostáva, nový je dizajn kartičiek. Namiesto ciest, budete budovať obchodné cesty, namiesto miest asteroidy a kláštory nahradia planéty. Nový mechanizmus prinášajú do hry kocky, ktoré určujú kto dostane body za dokončený asteroid (nerozhoduje už počet panáčikov, ako to bolo v pôvodnom Carcassone). Ďalšou zmenou je, že môžete ovládnuť planétu, ktorá už bola umiestená (v pôvodnej verzií ste mohli umietniť svojho panáčika na kláštor iba v momente, kedy ste dielik priložili). Súčasťou hry je aj tímový variant pre 4 hráčov, kedy dvaja hrajú za Impérium (čierny Darth Vader a biely Stromtrooper) a dvaja za Alianciu (červený Luke Skywalker alebo zelený Yoda).  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
26,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Obľúbená rodinná hra Carcassonne prichádza s ďalšou novinkou. Tentokrát pre milovníkov Star Wars. Princíp hry ostáva, nový je dizajn kartičiek. Namiesto ciest, budete budovať obchodné cesty, namiesto miest asteroidy a kláštory nahradia planéty. Nový mechanizmus prinášajú do hry kocky, ktoré určujú kto dostane body za dokončený asteroid (nerozhoduje už počet panáčikov, ako to bolo v pôvodnom Carcassone). Ďalšou zmenou je, že môžete ovládnuť planétu, ktorá už bola umiestená (v pôvodnej verzií ste mohli umietniť svojho panáčika na kláštor iba v momente, kedy ste dielik priložili).

Súčasťou hry je aj tímový variant pre 4 hráčov, kedy dvaja hrajú za Impérium (čierny Darth Vader a biely Stromtrooper) a dvaja za Alianciu (červený Luke Skywalker alebo zelený Yoda).

 

Obsah hry:
  • 76 dielikov vesmíru
  • 6 kociek
  • 25 panáčikov (v 5 farbách)
  • 5 veľkých panáčikov
  • 5 kariet postáv
  • bodovací plán
  • pravidlá
  • nálepky na panáčikov 
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Klaus-Jürgen Wrede
Rok vydania:
2015
Herné rozšírenia
Carcassonne: Star Wars – Erw. 1
Skladom, odosielame ihneď
16,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje