Cavern Tavern
Cavern Tavern je hra odohrávajúca sa v krčme vo fantasy svete. Z hráčov s astanú krčmári, ktorí čapujú, nápoje, pracujú v kuchyni, udržiujú krčmu v čistote a snažia sa, aby boli všetci zákazníci (i tí nepríjemní) spokojní.  Každý hráč má 4 kocky, ktoré reprezentujú jeho akcie. VO svojom ťahu umiestni hráč vždy jednu zo svojich kociek na niektoré z 21 miest v krčme. Každé miesto vyžaduje rôzne hodnoty na kockách a hráč získa nejakú odmenu. Hráč sa môže svojou kockou pripojiť k skupine, aby získal väčšiu odmenu, alebo môže kocky odhodiť, aby získal odmenu, ktorá ho posunie v hre ďalej.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
59,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Cavern Tavern je hra odohrávajúca sa v krčme vo fantasy svete. Z hráčov s astanú krčmári, ktorí čapujú, nápoje, pracujú v kuchyni, udržiujú krčmu v čistote a snažia sa, aby boli všetci zákazníci (i tí nepríjemní) spokojní. 

Každý hráč má 4 kocky, ktoré reprezentujú jeho akcie. VO svojom ťahu umiestni hráč vždy jednu zo svojich kociek na niektoré z 21 miest v krčme. Každé miesto vyžaduje rôzne hodnoty na kockách a hráč získa nejakú odmenu. Hráč sa môže svojou kockou pripojiť k skupine, aby získal väčšiu odmenu, alebo môže kocky odhodiť, aby získal odmenu, ktorá ho posunie v hre ďalej.

Obsah hry:

hracia doska, mini hracia doska,  6 dosiek pre hráčov, 76 kariet ingrediencií, 48 kariet objednávok, 6 kariet postáv, 25 kariet predmetov, 15 kariet nepríjemných vyjadrení, 13 kariet s tajnými úlohami, 6 referenčných kariet, 55 žetónov, 18 drevených komponentov, 25 kociek, 18 žetónov reputácie, žetón prvého hráča, žetón času, 12 nálepiek na figúrky, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Vojkan Krstevski, Ivana Krstevski, Maja Matovska,
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje