Caverna EN
Dlho očakávaná hra Caverna nadväzuje na legendárnu hru Agricola. Staňte sa hlavou trpasličej rodiny, ktorá sa usadila v menšej jaskyni. Budete klčovať les pred jaskyňou aj prenikať hlbšie do horského masívu, zriaďovať si nové obytné miestnosti a rozmanité dielne, ako aj bane na rudu a rubíny. Z vyťaženej rudy si budete môcť vykovať zbrane, s ktorými môžete vyraziť na výpravy za slávou a bohatstvom. Les budete klčovať, aby ste mohli zorať pole na pestovanie polných plodín a založili pastviny na chov hospodárskych zvierat. Komu sa podarí hospodáriť najlepšie a dosiahne najväčší rozkvet, stane sa víťazom hry. Hra umožňuje aj sólo hru pre jedného hráča, čo je výborné na zoznámenie sa s celou hrou a so všetkými rozmanitými doštičkami miestností, ktoré hra obsahuje.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
30-210 min.
Počet hráčov:
1-7 hráčov
Jazyk hry:
64,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dlho očakávaná hra Caverna nadväzuje na legendárnu hru Agricola. Staňte sa hlavou trpasličej rodiny, ktorá sa usadila v menšej jaskyni. Budete klčovať les pred jaskyňou aj prenikať hlbšie do horského masívu, zriaďovať si nové obytné miestnosti a rozmanité dielne, ako aj bane na rudu a rubíny. Z vyťaženej rudy si budete môcť vykovať zbrane, s ktorými môžete vyraziť na výpravy za slávou a bohatstvom. Les budete klčovať, aby ste mohli zorať pole na pestovanie polných plodín a založili pastviny na chov hospodárskych zvierat. Komu sa podarí hospodáriť najlepšie a dosiahne najväčší rozkvet, stane sa víťazom hry.

Hra umožňuje aj sólo hru pre jedného hráča, čo je výborné na zoznámenie sa s celou hrou a so všetkými rozmanitými doštičkami miestností, ktoré hra obsahuje.

Obsah hry:
  • 300+ wooden pieces for animals, resources and dwarfs
  • 60+ acrylic nuggets for ore and ruby
  • 16 game boards
  • 16 punchboards with over 400 pieces
  • 30 cards
  • 1 score sheet
  • 1 rulebook
  • 1 appendix
Parametre:
Počet hráčov:
1-7 hráčov
Dĺžka hry:
30-210 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Uwe Rosenberg
Rok vydania:
2013
Herné rozšírenia
Caverna: Frantic Fiends exp.
skladom, odosielame čo najskôr
32,99 €
Caverna: The Forgotten Folk
skladom, odosielame čo najskôr
34,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje