Černé historky: Příběhy z nemocnice
Černé historky: Příběhy z nemocnice sú desivé a strašidelné. Ocitnete sa v čakárňach, operačných sálach, jednotkách intenzívnej starostlivosti a v ďalších zvláštnych miestnostiach v tajomných útrobách nemocničných budov. Čakajú na vás tabletky, pacienti, psychózy i patológia. Ak ste doteraz nemali strach z lekárov a nemocníc, po odhalení týchot príbehov strach isto mať budete.  Čierne historky sú tajuplné, pochmúrne a zapeklité detektívne príbehy. Zároveň je to originálna spoločenská hra pre 2 a viac hráčov. Len jeden hráč pozná celý príbeh a ostatní poznajú len časť príbehu. Ich úlohou je pýtať sa, dedukovať a poskladať jednotlivé útržky dohromady a odhaliť celý príbeh.    
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
7,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Černé historky: Příběhy z nemocnice sú desivé a strašidelné. Ocitnete sa v čakárňach, operačných sálach, jednotkách intenzívnej starostlivosti a v ďalších zvláštnych miestnostiach v tajomných útrobách nemocničných budov. Čakajú na vás tabletky, pacienti, psychózy i patológia. Ak ste doteraz nemali strach z lekárov a nemocníc, po odhalení týchot príbehov strach isto mať budete. 

Čierne historky sú tajuplné, pochmúrne a zapeklité detektívne príbehy. Zároveň je to originálna spoločenská hra pre 2 a viac hráčov. Len jeden hráč pozná celý príbeh a ostatní poznajú len časť príbehu. Ich úlohou je pýtať sa, dedukovať a poskladať jednotlivé útržky dohromady a odhaliť celý príbeh.

 

 

Obsah hry:
  • 50 kariet čiernych historiek
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Holger Boesch
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje