Černé historky: Ružové historky
Chcete si zahrať Čierne historky s deťmi? Ružové historkysú určené predovšetkým dievčatám od 8 rokov (staršie si hru užijú rovnako). Hra prináša kúzelné stretnutia, napínavé dobrodružstvá, najlepšie priateľky a otravých súrodencov. Narazíte v nich na čarodejnice a hrdinky, prinecezné a populárne speváčky, ale aj na úplne normálne dievčatá. Ale všetky majú niečo spoločné - ukrývajú tajomstvo! Zistite, čo sa vlastne prihodilo! Iba jeden z vás pozná celý príbeh. Tí ostatní majú len kvapku informácií, z ktorých sa pomocou otázok (odpoveďami sú iba áno, alebo nie) snažia vypátrať celú historku.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-20 hráčov
Jazyk hry:
7,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Chcete si zahrať Čierne historky s deťmi? Ružové historkysú určené predovšetkým dievčatám od 8 rokov (staršie si hru užijú rovnako). Hra prináša kúzelné stretnutia, napínavé dobrodružstvá, najlepšie priateľky a otravých súrodencov. Narazíte v nich na čarodejnice a hrdinky, prinecezné a populárne speváčky, ale aj na úplne normálne dievčatá. Ale všetky majú niečo spoločné - ukrývajú tajomstvo!

Zistite, čo sa vlastne prihodilo! Iba jeden z vás pozná celý príbeh. Tí ostatní majú len kvapku informácií, z ktorých sa pomocou otázok (odpoveďami sú iba áno, alebo nie) snažia vypátrať celú historku.

Obsah hry:

50 ružových historiek, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-20 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2011
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje