čLOVEčina univerzálna
Vzťahová komunikačná hra, ktorá prináša otvorené a zaujímavé rozhovory a tiež mnoho odvážnych tém. Pomôže prehĺbiť Vaše existujúce vzťahy a tiež nadviazať tie nové. Kartičiek je 200ks, ktoré s Vami budú oslavovať Vaše úspechy, dary aj radosti, no tiež sa nezľaknú Vašich rezerv, výziev, či zakolísaní. Zvedavé aj odvážne otázky a aktivity Vás podporia prehĺbiť Vaše existujúce vzťahy a tiež nadviazať tie nové. Ponúka funkčné nástroje, ktoré pomáhajú v komunikácii vytvárať bezpečný priestor. Čaká Vás 200 kartičiek v dvoch hracích úrovniach KOMFORT a ROZVOJ (otázky, aktivity, výzvy týždňa). Objavíte novú formu komunikácie, kedy nejde o argumentačný či reaktívny rozhovor.
Odporúčaný vek:
15 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
29,90 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vzťahová komunikačná hra, ktorá prináša otvorené a zaujímavé rozhovory a tiež mnoho odvážnych tém. Pomôže prehĺbiť Vaše existujúce vzťahy a tiež nadviazať tie nové. Kartičiek je 200ks, ktoré s Vami budú oslavovať Vaše úspechy, dary aj radosti, no tiež sa nezľaknú Vašich rezerv, výziev, či zakolísaní. Zvedavé aj odvážne otázky a aktivity Vás podporia prehĺbiť Vaše existujúce vzťahy a tiež nadviazať tie nové. Ponúka funkčné nástroje, ktoré pomáhajú v komunikácii vytvárať bezpečný priestor.

Čaká Vás 200 kartičiek v dvoch hracích úrovniach KOMFORT a ROZVOJ (otázky, aktivity, výzvy týždňa). Objavíte novú formu komunikácie, kedy nejde o argumentačný či reaktívny rozhovor.

Obsah hry:

200 kartičiek

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
15+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
27,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
skladom, odosielame čo najskôr
18,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje