Codenames: Deep Undercover
Podľa hráčov z celého sveta, najlepšia párty hra súčasnosti, Krycie mená (Codenames), ktorá zároveň získala prestížne ocenenie Spiele des Jahres  ako najlepšia hra roku 2016, sa predstavuje v novej, pikantnejšej verzii. Klasické pravidlá Krycích mien sú spestrené novými "odvážnejšími" slovami. Máte uvoľnenejšiu partiu a milujete Krycie mená? Tak neváhajte a vyskúšajte Codenames: Deep Undercover! Podarí sa vašemu tímu odhaliť všetkých svojich agentov skôr ako súperom? Codenames: Deep Undercover môžete hrať samostatne, no zároveň ho môžete využiť ako rozšírenie ku pôvodnej hre. Dvaja súperiaci superagenti poznajú identitu 25 agentov. Ich spoluhráči poznajú týchto agentov len pod ich krycími menami.  V hre Codenames súperia dva tímy, komu sa ako prvému podarí skontaktovať všetkých agentov. Superagenti dajú jednoslovné nápovedy, ktoré môžu súvisieť s viacerými obrázkami na stole. Ich spoluhráči sa pokúšajú uhádnuť kartu so správnou farbou a vyhnúť sa tým, ktoré patria druhému tímu. A všetci sa chcú vyhnúť vrahovi. 
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
19,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Podľa hráčov z celého sveta, najlepšia párty hra súčasnosti, Krycie mená (Codenames), ktorá zároveň získala prestížne ocenenie Spiele des Jahres  ako najlepšia hra roku 2016, sa predstavuje v novej, pikantnejšej verzii. Klasické pravidlá Krycích mien sú spestrené novými "odvážnejšími" slovami. Máte uvoľnenejšiu partiu a milujete Krycie mená? Tak neváhajte a vyskúšajte Codenames: Deep Undercover! Podarí sa vašemu tímu odhaliť všetkých svojich agentov skôr ako súperom? Codenames: Deep Undercover môžete hrať samostatne, no zároveň ho môžete využiť ako rozšírenie ku pôvodnej hre.

Dvaja súperiaci superagenti poznajú identitu 25 agentov. Ich spoluhráči poznajú týchto agentov len pod ich krycími menami. 

V hre Codenames súperia dva tímy, komu sa ako prvému podarí skontaktovať všetkých agentov. Superagenti dajú jednoslovné nápovedy, ktoré môžu súvisieť s viacerými obrázkami na stole. Ich spoluhráči sa pokúšajú uhádnuť kartu so správnou farbou a vyhnúť sa tým, ktoré patria druhému tímu. A všetci sa chcú vyhnúť vrahovi. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Vlaada Chvátil
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje